Інформація про діяльність компанії на час воєнного стану

Як працює компанія
під час воєнного стану

Страхова компанія ІНГО продовжує свою роботу та виконує усі зобов’язання за укладеними договорами страхування.

У зв’язку з воєнним станом деякі філії та агенції перейшли на роботу онлайн, інші продовжують працювати в офісах.

Уточнити особливості роботи регіональних офісів можна за номером 0 800 215 553 або у чатах компанії Viber/TelegramВсі страхові продукти ІНГО актуалізовані та доступні для оформлення

Департамент продажів продовжує надавати консультації щодо продажу та супроводу договорів страхування. У разі виникнення питань щодо дії чиних договорів або оформлення нових, будь ласка, звертайтесь.в Києві

Іванцова Ольга директор управління
продажів

в регіонах

Скубеніч Андрій заступник директора
департаменту продажів

Найпоширеніші питання щодо страхування під час дії воєнного стану

Так, ОСЦПВ (обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності) для власників транспортних засобів не скасовувалося і продовжує діяти. ІНГО та інші страхові компанії проводять виплати у разі настання страхового випадку.

Наразі ІНГО надає можливість отримувати страхові відшкодування за спрощеною системою. Це означає, що страхову виплату можна оформити дистанційно без вашого візиту до офісу.

Кожен збиток розглядається відповідно до умов конкретного договору страхування. Всі події (збитки) будуть врегульовані компанією як випадки з покриттям за виключенням обмежень, вказаних в кожному конкретному договорі страхування. Документи, необхідні для прийняття рішення щодо страхового відшкодування, приймаємо у вигляді сканованих або фотокопій на електронну пошту.

Для медичного страхування: medexpert@ingo.ua

Для автострахування та майнових видів страхування cc@ingo.ua

В заяві обов’язково просимо вказати актуальний контактний номер телефону та електронну пошту застрахованої особи, за якими можна зв’язатися у разі необхідності будь-яких уточнень.

Реєстрація страхових випадків відбувається у звичайному режимі через контакт-центр за номером 0 800 215 553 (безкоштовно з усіх номерів операторів в Україні).

Для звернення з-за кордону рекомендуємо використовувати чати у Вайбер/Телеграм або звертатися за телефоном +380 44 490 27 47 (вартість дзвінка згідно з тарифом вашого мобільного оператора).

Медичний контакт-центр ІНГО працює з 8.00 до 20.00 (понеділок-п’ятниця) та з 9.00 до 19.00 (субота-неділя). Технічний контакт-центр (авто та майно) працює з 8.00 до 20.00 (понеділок-п’ятниця) та з 10.00 до 17.00 (субота-неділя). Усі питання, що виникають, можна поставити співробітникам контакт-центру.

Збитки за Автоцивілкою та КАСКО врегульовуються у звичайному режимі. В разі настання ДТП із двома учасниками рекомендуємо складати Європротокол (ліміт покриття збільшено до 130 тис грн.)

Також радимо зробити фото місця події із розташуванням автомобілів та пошкодженнями. Одразу по можливості просимо звернутися до контакт-центру ІНГО. Якщо ваше авто викрадено, - негайно сповістіть про випадок Національну поліцію та страхову компанію.

Зверніть увагу, що частина станцій технічного обслуговування призупинила прийом клієнтів або змінила графік роботи. При врегулюванні збитку співробітники ІНГО будуть надавати актуальну інформацію та намагатимуться з’ясувати можливість ремонту по кожній конкретній події. Також спеціалісти компанії допоможуть узгодити порядок здійснення виплати із власником іншого автомобіля. У разі необхідності документи для врегулювання можна надсилати у вигляді фотокопій зручним вам способом (електронна пошта, чати з компанією в месенджерах).

Усі збитки КАСКО за кордоном покриваються відповідно до умов конкретного договору страхування та території покриття. Збитки з другим учасником необхідно оформити як ДТП відповідно до законодавства країни перебування. Як правило, у всіх країнах Європи такі збитки без наявності потерпілих оформлюються за допомогою Європротоколу.

Всі договори медичного страхування (ДМС) продовжують діяти. Компанія продовжує організовувати та сплачувати медичні послуги для застрахованих клієнтів.

Якщо ви самостійно сплатили медичні послуги в Україні, отримати відшкодування коштів можна дистанційно без візиту до офісу. Документи, необхідні для прийняття рішення щодо страхового відшкодування, направляйте у вигляді сканованих або фотокопій на адресу medexpert@ingo.ua. В заяві просимо обов’язково вказати актуальний контактний номер телефону та імейл застрахованої особи, за якими можна зв’язатися у разі необхідності. Також на вказану електрону адресу буде надіслана інформація про стан справи після розгляду документів.

Оригінали документів, будь ласка, надсилайте (як тільки виникне можливість) за адресою: вул. Бульварно-Кудрявська, 33, м.Київ, Україна, 01054

Застраховані особи, що знаходяться за кордоном та мають поліси ДМС, можуть отримувати дистанційні консультації лікаря (за відповідним фахом). Для їх організації просимо звернутися до контакт-центру ІНГО у будь-який зручний спосіб (телефон, вайбер, телеграм, месенджер).

Щоб отримувати більше медичних послуг за кордоном, рекомендуємо оформити поліс туристичного страхування. Під час дії воєнного стану зробити це можна онлайн, навіть перебуваючи за кордоном. Договір почне діяти через 2 дні після його укладання.

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%