Авіаційне страхування

Авіаційне страхування є важливим інструментом захисту для власників та операторів повітряних суден. Воно дозволяє перекласти фінансові витрати, пов'язані з аваріями та катастрофами, на страхову компанію. Це зберігає фінансову стабільність та забезпечує можливість продовжувати бізнес. 

*Повітряний простір України було закрито 24 лютого 2022 року у зв’язку із введенням воєнного стану. Тому зараз ми надаємо страховий захист для власників та експлуатантів повітряних суден, які продовжують виконувати польоти у відкритому повітряному просторі.
Страхування повітряних суден
Детальніше
Страхування малої та бізнес авіації
Детальніше
Страхування безпілотників
Детальніше
Страхування відповідальності аеропорту
Детальніше
Страхування відповідальності авіаперевізника/авіаексплуатанта
Детальніше
Захист, який ми надаємо
Захист, який ми надаємо
Вибрати страхування

ІНГО пропонує скористатись комплексними програмами страхування з урахуванням специфіки та індивідуальних потреб авіаційного бізнесу.

Страхові програми, розроблені спеціально для власників авіабізнесу, дозволять мінімізувати витрати, які можуть виникнути у разі непередбачуваних подій.  

До ваших послуг лише найбільш раціональне страхове покриття, оптимальний страховий тариф, консультування у разі настання страхового випадку, а також супроводження процедури врегулювання.

Ми рекомендуємо
Логістичні ризики
Детальніше
Ризики відповідальності
Детальніше
Будівельно-монтажні ризики
Детальніше
Страхування майна юридичних осіб
Детальніше