Автострахування

Страхування автотранспорту – узагальнююче поняття, яке включає найрізноманітніші види захисту як для транспортних засобів, так і для водіїв та їх пасажирів. Більшість продуктів автострахування можна придбати онлайн в ІНГО!

Обирайте поліс, який підійде саме вам.

КАСКО АвтоSAVE від воєнних ризиків
Детальніше
Автоцивілка (ОСЦПВ)
Детальніше
Зелена картка
Детальніше
Допомога, яку ми надаємо
Допомога, яку ми надаємо

Якісний сервіс та цілодобове обслуговування!

Вибрати страхування

ІНГО пропонує кілька видів страхових полісів автострахування, кожен з яких покликаний компенсувати збитки, завдані тим, хто став учасником ДТП. Стан розгляду справи зручно відслідковувати у особистому кабінеті.

Якщо ви хочете убезпечити себе від збитків у поїздках Україною, тоді знадобиться Автоцивілка. Це обов'язкове  страхування, що дозволяє заощадити гроші у випадку ДТП з вашої вини та виникнення відповідальності відшкодувати збитки третім особам.

Аби одержати повніший захист для авто, в нагоді стане КАСКО. Цей поліс захистить вас, як автовласника, від збитків внаслідок широкого переліку ризиків: стихійного лиха, ДТП за участю іншого авто, дії третіх осіб тощо.  

Для поїздки за кордон знадобиться Зелена картка. В разі ДТП цей страховий поліс дозволить вас відшкодувати  збитки, завдані з вашої вини іншим учасникам дорожнього руху.