Медичне страхування

Вже 30 років ми створюємо та впроваджуємо програми медичного страхування. Це дозволяє нам забезпечити комплексний підхід до збереження та відновлення вашого здоров‘я та здоров’я ваших близьких. Наші програми медичного страхування найкраще відповідають вашим потребам та побажанням.

Залиште свої контактні дані, щоб оформити страховку для захисту вашого здоров’я.

Медичне страхування

Медична страховка від ІНГО покриває

icon
Невідкладна швидка медична допомога
Екстрене надання необхідної медичної допомоги при станах, загрозливих для життя
icon
Госпіталізація та лікування в умовах стаціонару
Розміщення, лікувальні маніпуляції, терапевтичне та хірургічне лікування, медикаменти
icon
Амбулаторно-поліклінічна допомога
Лабораторна/інструментальна діагностика, консультації профільних лікарів, виклик лікаря додому, лікарняні листи
icon
Забезпечення медикаментами
За призначенням лікаря, згідно обраної програми страхування
icon
Здоровʼя
Застраховано
Що таке медична страховка?

Що таке медична страховка?

Медична страховка – це компенсація витрат на лікування та придбання медикаментів. Відповідно до обраної програми страхування, організовуємо медичну допомогу в лікувальних закладах – партнерах ІНГО. 

Співпрацюємо з мережею, що налічує більше 1600 перевірених професійних медичних закладів у 85 населених пунктах України.

Від першого звернення і 24/7 вас супроводжують досвідчені лікарі-координатори ІНГО. Підтримуємо зв'язок через зручний для вас канал комунікації: телефон, месенджер, чат-бот, пошта. 

Відправити заявку
Як оформити договір?
Заповніть свої дані у спеціальній формі, щоб фахівець ІНГО зв’язався з вами та проконсультував стосовно вибору програми страхування та оформлення страховки.
Як оформити договір?
Вкажіть персональні дані
Заповніть форму збору персональних даних
Відправити заявку
Дочекайтесь на дзвінок/повідомлення від нашого фахівця
Фахівець ІНГО зв’яжеться з вами, допоможе з вибором програми та проконсультує щодо процедури укладення договору страхування
Почувайтеся безпечно
Після укладення договору медичного страхування від ІНГО користуйтеся сервісом медичної підтримки від провідних спеціалістів та клінік
Ми подбаємо про вас
Ми подбаємо про вас

Тільки найвищий рівень сервісів

Ми розробили кілька програм добровільного медичного страхування (ДМС) на підставі багаторічного досвіду. Серед них ви зможете обрати потрібні та важливі саме для вас послуги. 

Наші програми медичного страхування враховують весь наш 30-річний досвід. Обирайте програму і послуги, які найбільше відповідають саме вашим потребам. 

Відправити заявку

Переваги страхування в ІНГО

icon
24/7
Цілодобова організація медичної допомоги на території України
icon
Окрема лінія швидкої допомоги
Швидке надання допомоги в критичних ситуаціях, власний цілодобовий медичний контакт-центр
icon
Контроль якості надання медичних послуг
Перевірені партнерські клініки та лабораторії, досвідчені лікарі
Дії у разі настання страхового випадку
дистанційне врегулювання
Зробіть звернення
Зателефонуйте до медичного контакт-центру, зазначте номер полісу та розкажіть про симптоми погіршення стану здоров'я
Страховий випадок
Отримайте медичну допомогу
Відвідайте лікаря в узгодженій клініці та в зручний час
Одужуйте
Виконуйте призначення лікаря та одужуйте, а оплату медичних послуг ми беремо на себе
Часті питання
Тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання щодо медичного страхування.
Часті питання

Для чого потрібна медична страховка? Що вона включає?

За полісом медичного страхування ви отримуєте послуги в медичних закладах у разі погіршення стану здоров’я. Програми добровільного медичного страхування включають основні та додаткові опції такі як: невідкладна медична допомога, амбулаторно-поліклінічне лікування, медикаментозне забезпечення, стаціонарне лікування екстрене та планове, а також: стоматологічна допомога, низка профілактичних опцій, дерматологія, діагностика на лікування Covid-19 та інші опції.

Для чого потрібно оформлювати поліс страхування, якщо підписана декларація з лікарем?

Діюча медична система України жодним чином не скасовує можливість добровільного медичного страхування. Медична страховка не лише надає фінансовий захист у разі настання розладу здоров'я, а й дозволяє отримувати повний сервіс супроводу з моменту захворювання до повного одужання. В залежності від обраних опцій страхової програми, застрахована особа може отримувати медичні послуги навіть у приватних медичних закладах та у профільних лікарів високого рівня кваліфікації.

Яке лікування можна отримати за медичним полісом?

Об'єм доступного лікування визначається набором послуг, які входять в обрану програму страхування.

Розглянемо декілька прикладів:

Приклад 1: ГРВІ.

Після первинної консультації лікар може призначити низку лабораторних та інструментальних досліджень, в результаті чого встановлює остаточний діагноз та призначає лікування. Призначені медичні препарати страхова компанія бронює у найближчій зручній для застрахованої особи аптеці або ж організовує доставку. Після проходження курсу лікування призначається повторна консультація лікаря, який фіксує покращення здоров’я пацієнта або ж коригує схему та продовжує лікування до повного одужання.

Приклад 2: Пульмонія із необхідністю лікування в стаціонарних умовах.

Пацієнт пройшов курс лікування респіраторного захворювання в амбулаторних умовах, але його стан не поліпшився і навіть стабільно погіршується. Довірений лікар призначає розширену амбулаторну діагностику, а також ряд інструментальних досліджень, за результатами яких виявляється, що у застрахованої особи розвинулася пульмонія. Враховуючи клінічну картину, довірений лікар рекомендує подальше лікування в умовах стаціонару. Лікар медичного ассистансу страхової компанії спільно із застрахованою особою визначає підходящий медичний заклад та організовує розміщення в стаціонарному відділенні. Застрахована особа продовжує лікування, витрати на яке повністю покриває страхова компанія для якомога швидшого одужання. У разі необхідності страхова компанія організовує доставку медичних препаратів до лікарні.

Приклад 3: Захворювання, яке віднесено до переліку виключень:

Застрахована особа звернулася зі скаргами на розлад здоров'я. Лікар медичного ассистансу страхової компанії організовує консультацію вузькоспеціалізованого лікаря, який після консультації призначає необхідні лабораторні та інструментальні дослідження. За результатами цих досліджень спеціаліст встановлює діагноз або спростовує підозрілий діагноз та скеровує застраховану особу на додаткові консультації інших вузькопропрофільних лікарів. Після проходження всіх консультацій та діагностичних досліджень підтверджується діагноз, лікування якого відноситься до переліку виключень із страхування. На цьому відповідальність страхової компанії в даному випадку завершується.

Кого можна застрахувати за договором медичного страхування?

Застрахованою особою може виступати будь-яка фізична особа у віці від народження до 60 років, яка на момент укладання договору:

  • не має встановлену інвалідність 1, 2 групи,
  • не має жодного із перелічених встановлених діагнозів: токсичний гепатит, хронічний гепатит B, C, D, E, F, цироз печінки, хронічна ниркова недостатність, інсульт, злоякісні новоутворення тощо.

Чи буде діяти моя медична страховка за кордоном? Чи існують обмеження на території України?

Поліс медичного страхування діє на всій території України, окрім тих, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та які розташовані на лінії зіткнення.

Якщо ви плануєте поїздку за кордон, краще придбати поліс туристичного страхування, що призначений для відшкодування медичних витрат під час закордонної подорожі.

Чи покриває медична страховка лікування зубів?

Так, але обсяги покриття і страхові ліміти залежать від програми страхування.

В яких медичних закладах діє страховка?

Наші застраховані можуть обслуговуватися у медичних закладах різного типу власності та рівня. Мережа партнерських закладів ІНГО налічує понад 1600 медичних установ на території України. Всі медичні заклади-партнери згруповані в певні категорії з 1 по 4, починаючи із державних/відомчих медичних закладів (включаючи профільні науково-дослідні інститути) та закінчуючи брендовими комерційним медичними закладами. Під час вибору програми страхування ознайомтесь з переліком клінік, щоб визначити необхідний для вас рівень подальшого обслуговування. Після того, як договір вступить в силу, ви отримуватимете медичні послуги на базі медичних закладів, вибраних вами в програмі страхування.

Лікарні та клініки, куди ви зможете звернутись

Ми рекомендуємо
Страхування від нещасних випадків
Детальніше
Зелена картка
Детальніше
Автоцивілка (ОСЦПВ)
Детальніше