Квартира Експрес

Онлайн страхування від воєнних ризиків і не тільки
Квартира Експрес

Від чого захищає поліс

icon
Воєнні ризики
• Падіння ракет, БПЛА, дронів та/або їх уламків, • Вибух боєприпасів, мін, бомб, • Вплив інших знарядь та засобів війни, крім ядерної, біологічної, хімічної зброї
icon
Бій скла
Пошкодження вікон, балконів та лоджій (в т.ч. через воєнні ризики)
icon
Побутові ризики
• Пожежа та пошкодження димом • Вибух газу, що використовується для побутових потреб • Пошкодження водою
icon
Стихійні лиха
Удар блискавки, землетрус тощо
icon
Протиправні дії
Крадіжка зі зломом, грабіж, розбій
icon
Пошкодження майна сусідів
Квартиру ваших сусідів пошкоджено з вашої ненавмисної вини? Відшкодуємо збитки за вас.

Переваги ІНГО для вас

icon
Онлайн та без огляду квартири
Експрес страхування – без огляду приміщення та оцінки його вартості
icon
Від будь-яких ризиків
Відшкодовуємо збитки від воєнних та інших ризиків, окрім винятків за договором
icon
Страхування орендованого житла
Будьте захищеними навіть без документів про право власності
Зверніть увагу!
Зверніть увагу!
Оформити онлайн
5 пунктів, з якими варто ознайомитись:
 1. Термін дії договору 12 місяців.
 2. Страхова сума: від 125 000 грн до 2 000 000 грн. 
  Страховий платіж: від 1 350 грн до 13 480 грн на рік.  
 3. Обов’язково: 
  • будинок, в якому розташована квартира, має бути введений в експлуатацію; 
  • в квартирі завершено ремонтні роботи; 
  • квартира не в заставі банку або будь-якої іншої фінансової установи.
 4. Дія полісу починається не раніше одинадцятого календарного дня від дати підписання. Тобто, якщо подія сталася протягом десяти календарних днів з дати підписання полісу, то відшкодування не виплачується.
  Виняток – продовження дії полісу на наступний рік, в цьому випадку відтермінування немає.
 5. Територія дії – згідно полісу

Виключення: АР Крим; Дніпропетровська область; Донецька область; Запорізька область; Луганська область; Миколаївська область; Сумська область; Харківська область; Херсонська область; Чернігівська область/Корюківський район; Чернігівська область/Новгород-Сіверський район; Чернігівська область/Чернігівський район крім м.Чернігів.

Як оформити поліс?
Оформіть поліс онлайн просто зі свого смартфону
Як оформити поліс?
Оберіть суму страхування
Та зазначте необхідні деталі про вас та про квартиру
Оформити онлайн
Ознайомтеся з основними умовами
Та оплатіть страховий платіж прямо на сайті
Отримайте поліс та будьте спокійні
Ваш поліс завжди доступний в особистому кабінеті на ingo.ua
Часті питання
Читайте відповіді на основні питання, які найчастіше виникають при страхуванні квартири.
Часті питання

Які дії при настанні страхового випадку?

Повідомте ІНГО про настання страхового випадку. Обов’язково збережіть постраждале майно в тому вигляді, в якому воно опинилося після події. Надішліть в ІНГО документи відповідних компетентних органів і служб, що підтверджують факт страхового випадку. Отримайте страхове відшкодування протягом 15 днів.

Яким чином проводиться оцінка застрахованого майна?

При страхуванні за програмою «Квартира Експрес» оцінка майна не проводиться. Оцінка проводиться незалежним експертом в разі настання страхового випадку, в період 10 робочих днів після надходження заяви Страхувальника про страховий випадок.

Чи можна обрати свою, індивідуальну, суму страхування?

Якщо є потреба у іншій страховій сумі, ніж передбачено умовами програми «Квартира Експрес», ми можемо підібрати індивідуальні умови страхування. В такому випадку проводиться огляд та оцінка майна незалежним сертифікованим експертом за рахунок компанії.

Яким чином визначається ціна робіт і матеріалів для відновлення пошкодженого житла?

Оцінку робить незалежний сертифікований експерт за методикою, прийнятою в страхуванні. Кошторис на виконання відновлювальних робіт буде підготовлено на підставі такого розрахунку.

Які документи необхідно надати у випадку падіння уламків ракети?

У випадку з воєнними ризиками необхідно викликати поліцію, яка фіксує пошкодження та відкриває карну справу за статтею про порушення звичаїв та правил війни. Необхідно отримати в поліції витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР). Це і є основний документ доказу страхового випадку з воєнними ризиками. Інші документи – відповідно переліку:

 • Заява на відшкодування
 • Сертифікат (поліс)
 • Повідомлення про настання страхового випадку
 • ІПН заявника
 • Паспорт
 • Правоустановчі документи на майно
 • Технічний паспорт нерухомості
 • У разі, якщо сума збитку перевищує 27 тис. грн, потрібно заповнити опитувальник.

Чи потрібно надавати документи, що підтверджують право власності на рухоме майно в квартирі (на побутову техніку, меблі тощо)?

За програмою «Квартира Експрес» відшкодування здійснюється в межах суми страхування, документи про право власності надавати не потрібно.

Якщо договір укладається на індивідуальних умовах, під час оформлення страховки надається перелік майна, яке приймається на страхування. В такому разі бажано мати технічні документи на побутову техніку.

Чи можна обрати свою, індивідуальну, суму страхування?

Якщо є потреба у іншій страховій сумі, ніж передбачено умовами програми «Квартира Експрес», ми можемо підібрати індивідуальні умови страхування. В такому випадку проводиться огляд та оцінка майна незалежним сертифікованим експертом за рахунок компанії.

Хто може застрахувати квартиру?

Оформити поліс страхування може як власник квартири, так і будь-яка інша особа. Застрахувати квартиру можуть навіть орендарі, які не володіють житлом, але користуються ним, та не хочуть нести фінансову відповідальність за можливі збитки у разі непередбачуваних ситуацій в побуті.

Чи впливає поверх квартири або її метраж на вартість договору?

Ні, такі чинники як поверх чи метраж не впливають на вартість полісу страхування та не зазначаються в договорі. Ви самостійно обираєте страхову суму із запропонованих варіантів, орієнтуючись на вартість нерухомості та рухомого майна в квартирі.

Чи можна оформити договір на квартиру в будинку, якому більше 40 років?

Так, квартири розташовані в будинках такого віку дозволяється страхувати за програмою «Квартира Експрес». Ба більше, страхова компанія навіть рекомендує це робити, адже в будинках такого віку системи опалення, водовідведення/ водопостачання, обігріву тощо часто знаходяться в незадовільному стані. Аварії з високо ймовірністю можуть зашкодити як власному майну у квартирі, так нанести шкоду сусіднім помешканням.

Що таке страхування відповідальності перед сусідами?

Це опція страхування, яка дозволяє захистити вас від відповідальності за збитки, нанесені сусідам. У ситуації, коли через вас (або події у вашій квартирі) пошкоджено майно інших людей, всі збитки постраждалим компенсує страхова компанія.

Наприклад, через прорив труби у вашій ванній кімнаті було затоплено одразу 2 нижні квартири. Якщо ви маєте в страховому полісі опцію покриття цивільної відповідальності, вартість ремонту сусідам відшкодує страхова компанія.

Чи можна оформити договір на орендовану квартиру?

Так, орендовану квартиру може застрахувати як власник, так і особа, що винаймає квартиру. Таким чином у разі непередбачуваних обставин орендар буде захищений від фінансових претензій з боку власника квартири за нанесену шкоду майну та внутрішньому оздобленню квартири.

Чи можна застрахувати техніку, що знаходиться в квартирі?

Так, все внутрішнє рухоме майно, що знаходиться в квартирі, також буде застраховане. За бажанням ви можете надати перелік предметів для страхування, щоб зафіксувати в договорі особливу техніку, меблі тощо або їх нестандартну кількість.

Ми рекомендуємо
Автоцивілка (ОСЦПВ)
Детальніше
Зелена картка
Детальніше