Туристичне страхування
Безпечна подорож 360 захищає
В Україні 10 000 – 30 000 грн
Що вам дає поліс туристичного страхування?
Що таке Туристична страховка?
Поліс туристичного страхування – це ваш захист на випадок непередбачуваних ситуацій зі здоров’ям під час вашого перебування за кордоном.
Його наявність обов’язкова в більшості країн і вимагається при перетині кордону.
Страхування «Безпечна подорож 360» – це захист не лише здоров’я в подорожі, а ще:
- фінансів – на випадок ДТП з вашої вини, що завдала шкоди іншим
- житла, квартири або будинку – якщо під час подорожі станеться халепа вдома
- Де б ви не подорожували, будьте впевнені – в непередбачуваних ситуаціях зі здоров'ям ви завжди можете на нас покластися.
- Туристичне страхування від ІНГО гарантує, що під час подорожі 24/7 ви зможете звернутися та отримати професійну медичну допомогу будь-якої складності (лікування, медикаменти, супровід та транспортування).
- Цілодобовий медичний асистанс підбере клініку та лікаря, з урахуванням вашої симптоматики.
Ми гарантуємо вам та забезпечуємо
Для чого потрібна туристична страховка?
Туристична страховка дозволяє сплачувати медичні витрати за кордоном за рахунок страхової компанії. Чим краще страховий захист, тим більше витрат бере на себе страхова компанія і тим менше доведеться сплачувати з власної кишені у разі хвороби або нещасного випадку. Більше того, страхова компанія бере на себе всі організаційні питання, що стосуються медичної допомоги. Також страховка може включати додаткові опції захисту. Наприклад, відшкодування збитків у разі втрати багажу, затримки або скасування рейсу з вини перевізника, вимушена відмова від запланованої подорожі тощо.
Якої страхової суми достатньо для полісу туристичного страхування?
Розмір страхової суми ви визначаєте самостійно. Водночас треба врахувати норми, що діють у країні запланованої подорожі. Для територій держав-членів ЄС діють вимоги Візового кодексу, які встановлюють рекомендовано-обов'язковий розмір страхової суми не менше ніж 30 000 євро. Для території США рекомендований розмір страхової суми складає не менше ніж 50 000 дол США.
Якщо я маю біометричний паспорт і можу користуватися безвізовим в’їздом до Європи, чи потрібна в такому разі туристична страховка?
Безвізовий режим не скасовує вимоги Візового кодексу, який регламентує питання необхідності полісу туристичного страхування.
Чи можна купувати туристичну страховку з франшизою?
Купувати туристичну страховку з франшизою можна, якщо ви хочете зменшити вартість полісу. Проте слід враховувати, що кожного разу, коли ви будете користуватися страховкою, вам доведеться самостійно сплачувати частину вартості медичних послуг та ліків.
Чи покриває поліс лікування з діагнозом COVID-19?
Так, всі програми туристичного страхування від ІНГО, мають покриття COVID-19, але на різних умовах. Інформацію щодо покриття за вашою програмою страхування можна знайти за посиланням, вказаним у вашому полісі.
Страховий поліс потрібно друкувати для подорожі чи можна зберегти його на телефоні?
Для перетину кордону або використання полісу у медичному закладі достатньо мати електронну версію полісу в телефоні, який має таку ж саму юридичну силу, як і паперовий. Тому друкувати поліс не обов’язково. У разі необхідності ви завжди матимете доступ до своїх страховок в Особистому кабінеті на сайті ІНГО.
Чи можна купити поліс, якщо я вже знаходжусь закордоном або перетинаю кордон?
Туристичний поліс страхування потрібно купувати під час знаходження на території України. Поліс повинен мати дату початку його дії ДО моменту фактичного перетину кордону України. Тож подбайте про оформлення полісу туристичного страхування заздалегідь.
Планую займатися спортом під час перебування закордоном. Чи покривається це туристичною страховкою?
Якщо ви плануєте займатись спортом під час подорожі, будь ласка, оберіть відповідну опцію під час оформлення полісу та відпочивайте активно. Зверніть увагу, що спортивні активності поділено на певні категорії в залежності від типу спорту, включаючи навіть його екстремальні види. Спорт може бути професійним (участь у міжнародних змаганнях), або аматорським (як різновид дозвілля). Якщо маєте сумніви щодо вибору спортивної категорії, - скористайтесь консультацією менеджера зі страхування.
Скільки осіб можна застрахувати одним полісом?
Ліміту кількості застрахованих осіб в одному договорі страхування не існує. Ви можете страхувати одночасно навіть великі колективи. Проте є обмеження для електронного полісу, який дозволяє страхувати за 1 раз не більше 4-х осіб.
На який термін треба оформлювати туристичний поліс?
Туристичний поліс може бути як короткотривалим для однієї подорожі, так і довгостроковим (але не більше 365 днів) для охоплення великої кількості окремих подорожей. Під час оформлення страховки важливо вказати таку дату початку дії полісу, коли ви будете знаходитись ще на території України. Кількість днів фактичної подорожі повинна співпадати з кількістю днів, зазначених у полісі. Пам’ятайте, що для полісів з територією дії «країни Європи» та «країни Шенгенської зони» відповідно до умов законодавства буде додано 15 календарних днів з метою виконання законодавчих норм. Перевіряйте уважно вказані дати в полісі страхування.
Які документи необхідні для оформлення туристичної страховки?
Для оформлення полісу туристичного страхування необхідно вказати наступні персональні дані застрахованих осіб: ПІБ, дату народження та серію/номер закордонного паспорту, за яким особи подорожують. Прізвище та ім’я в полісі потрібно зазначати латиницею відповідно до транслітерації у закордонному паспорті. Людина, що виступає страхувальником та безпосередньо укладає поліс страхування, повинна також вказати ІПН та адресу проживання в Україні. Під час оформлення електронного полісу на сайті страхової компанії важливо вірно вказати персональний номер телефону та електронну пошту. Вони знадобляться для підписання договору (за допомогою коду в смс-повідомленні) та отримання сплаченого полісу.
Чи є обмеження по території дії поліса туристичного страхування?
Поліс туристичного страхування діє виключно за межами України та не передбачає захист на території країни постійного місця проживання. Страховка діє виключно в тій країні або групі країн, які вказані у відповідному розділі договору страхування.
Чи буде поліс дійсним, якщо переїжджати в іншу країну?
Так, якщо ви врахували це під час оформлення полісу та включили країну до території покриття. Наприклад, під час подорожі країнами Європи, можна обрати покриття «країни Шенгенської зони». Таким чином ваш страховий захист буде діяти на території цілої низки країн, що входять до переліку.
Як можна оформити страховку на дитину?
Оформити поліс туристичного страхування на користь неповнолітньої особи, або недієздатної особи можуть її близькі родичі або опікуни, або третя особа, яка набула таких прав згідно Довіреності від близьких родичів або опікунів. Для цього необхідно мати закордонний паспорт дитини та/або її проїзний документ, а також свідоцтво про народження, довідку про опікунство (у разі необхідності).
Щоб визначитися з найбільш зручним варіантом страховки, заповніть, будь ласка, форму запиту, щоб наш фахівець міг зв'язатися з вами.
Ми завжди раді вашим відгукам, адже систематично вдосконалюємо нашу роботу.