Зелена картка

Організуємо допомогу за кордоном рідною мовою
  • розрахуйте
  • оформіть онлайн
  • миттєво отримайте свій поліс 
Зелена картка

Що покриває поліс Зелена карта

У випадку ДТП з вини водія, компенсуємо третім особам збитки та витрати за

icon
Пошкоджене майно
Відшкодуємо третім особам збитки внаслідок  ДТП, що сталося за кордоном з вини водія. Ліміт відшкодування залежить від країни, де сталася аварія.
icon
Шкоду життю та здоров’ю
Відшкодовуємо витрати на відновлення здоров’я осіб, які постраждали в ДТП, що сталося за кордоном з вини водія автомобіля
icon
Моральну шкоду
Якщо внаслідок ДТП заподіяно моральну шкоду, це теж компенсує страхова компанія (за умови, що це передбачено законодавством країни, де сталося ДТП)
icon
Автомобіль
Застраховано
Що таке Зелена картка?

Що таке Зелена картка?

«Зелена картка» — це поліс обов’язкового страхування відповідальності водія за кордоном.  

 

Поліс «Зелена картка» має уніфіковану форму та діє більше, ніж у 40 країнах – членах міжнародної системи автострахування. 

Його наявність  є обов’язковою для виїзду за кордон на автівці.

Оформити онлайн
Як оформити договір?
Оформити та купити електронний поліс «Зелена картка» можна онлайн всього за 5-10 хвилин.
Як оформити договір?
Розрахуйте вартість договору
Заповніть дані про авто та перегляньте пропозицію вартості полісу
Розрахувати вартість
Внесіть персональні дані
В спеціально визначені поля введіть дані клієнта для оформлення полісу
Сплатіть та підпишіть договір онлайн
Після оплати та підписання полісу в режимі онлайн ви миттєво отримаєте електронний документ на вказаний вами e-mail чи телефон
Допомога, яку ми надаємо
Допомога, яку ми надаємо
Оформити онлайн

Оформіть «Зелену картку» з консьєрж сервісом від ІНГО та скористайтесь безкоштовною підтримкою 24/7 рідною мовою на випадок непередбачуваної події за кордоном.

Просто зателефонуйте нам на гарячу лінію та отримайте: 

  • консультацію щодо необхідних дій при ДТП
  • допомогу з викликом екстрених служб
  • покрокові поради щодо дій під час технічної поломки або несправності авто
  • допомогу з пошуком АЗС, готелів, СТО поряд
  • підтримку з передачею термінової інформації страховику 

Важливо

Всі витрати (ремонт авто, його евакуація, проживання в готелі тощо) оплачуються страхувальником самостійно. Послуга має інформаційно-організаційний характер.

Переваги страхування в ІНГО

icon
Мультиканальність та цілодобовий зв’язок
Обирайте зручний канал інформування про ДТП (телефон, месенджери, пошта)
icon
Завжди напохваті
Після покупки полісу «Зелена картка» обов’язково роздрукуйте поліс, щоб мати його з собою під час подорожі на застрахованому авто. Документ не потрібно переоформлювати у разі втрати, просто відкрийте збережений файл та роздрукуйте документ повторно
icon
Гарантована виплата
Врегулювання страхових справ та відшкодування потерпілим здійснюється Національним моторним Бюро країни, на території якої сталася ДТП
Дії у разі настання страхового випадку
дистанційне врегулювання
Зафіксуйте звернення
Повідомте ІНГО про настання ДТП зручним для вас способом зв’язку
Страховий випадок
Зафіксуйте картину місця пригоди
Зробіть детальні фото та/або відео місця ДТП
Оформіть Європротокол або викличте поліцію
Оформіть ДТП за допомогою Європротокола або за участю поліції. Отримайте свою копію поліцейського протоколу або уточніть інформацію про відділок поліції, де його можна забрати
Часті питання
Тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання щодо Зеленої карти. Читайте про все, що потрібно знати водію стосовно страхування полісу «Зелена картка».
Часті питання

Від чого залежить вартість полісу «Зелена картка»?

Вартість полісу «Зелена картка» залежить від кількох факторів: типу автомобіля, на якому ви виїжджаєте за кордон, терміну перебування за кордоном та маршруту вашої поїздки. Тож чим тривалішим буде перебування вашого авто за кордоном, тим дорожче коштуватиме ваш поліс . Вартість полісу «Зелена картка» в усіх страховий компаніях однакова, адже ціна чітко встановлюється та регулюється Моторно транспортним бюро. Тому варто обирати страхову компанію, з якою маєте досвід співпраці та якій повністю довіряєте. Зверніть увагу, що за кордоном поліс  діє більше, ніж у 40 країнах - учасницях системи «Зелена Картка», тож ви можете вільно пересуватись між країнами, без необхідності оформлення додаткових полісів «Зелена картка» на ваше авто.

Що мені дає поліс «Зелена картка» у випадку ДТП?

З полісом «Зелена картка» від ІНГО ви отримаєте: 

  • Відшкодування за пошкоджене майно третіх осіб   

Відшкодовуємо збитки за пошкоджене майно третім особам внаслідок  ДТП, що сталося за кордоном з вини водія авто . Ліміт відшкодування залежить від країни, де сталося ДТП. 

  • Витрати, пов’язані з життям/здоров’ям постраждалих осіб 

Відшкодовуємо витрати на відновлення здоров’я осіб, які постраждали в ДТП, що сталося за кордоном з вини водія автомобіля. 

Чи можна в Україні оформити поліс «Зелена картка» на авто з іноземною реєстрацією?

Ні. Поліс «Зелена картка» оформляється в тій країні, в якій зареєстровано автомобіль.

Чи можна оформити поліс «Зелена картка», якщо автомобіль вже знаходиться за кордоном?

Поліс треба придбати ще до моменту перетину кордону автомобілем. Тож перебуваючи на території України, вам необхідно подбати при оформлення полісу страхування «Зелена картка». Зручно та швидко купувати електронний поліс онлайн на сайті ІНГО, або в особистому кабінеті клієнта на сайті ІНГО, адже тоді ви не обмежені місцем та графіком роботи офісів та менеджерів страхової компанії.

Важливо! У разі закінчення терміну дії полісу під час перебування автомобіля за кордоном, необхідно купити додатковий поліс на термін, подальшого перебування автомобіля за кордоном. 

Як в полісі «Зелена картка» вказати декількох водіїв, які планують бути за кермом автомобіля під час поїздки за кордон?

В цьому немає жодної потреби. Поліс «Зелена картка» оформлюється на автомобіль і є дійсним, за умови, що водій – будь-яка особа, керує зазначеним автомобілем на законних підставах.

Чи підійде один поліс «Зелена картка» для перетину кордонів декількох країн?

Так поліс «Зелена картка» підходить для перетину кордону будь-якої з більше, ніж 40 країн учасниць системи. Поліс має єдину затверджену форму з перекладом ключових розділів англійською мовою. Завдяки універсалізації документу він є зрозумілим для представників компетентних органів будь якої країни.

Як перевірити чинність полісу?

Перевірити дійсність та чинність полісу страхування «Зелена картка», а також коректність внесеної інформації про автомобіль та клієнта в страховому полісі «Зелена картка» можна самостійно на сайті МТСБУ за посиланням https://policy-web.mtsbu.ua/. За номером автомобіля або полісу Ви зможете побачити внесену інформацію: термін дії полісу, поточний статус полісу, інформацію про автомобіль, страхову компанію, в якій поліс оформлено.

Чи покриває поліс «Зелена картка» евакуацію несправного чи пошкодженого автомобіля?

Дрібний ремонт авто на місці ДТП, його евакуацію та організацію технічної допомоги від асистуючої компанії клієнт сплачує самостійно.

Ми рекомендуємо
Страхування Квартира Експрес
Детальніше
Страхування від нещасних випадків
Детальніше