КАСКО страхування

Заповніть форму, щоб відправити заявку на страхування КАСКО
КАСКО страхування

Що покриває поліс КАСКО

icon
Пошкодження в результаті експлуатації

Компенсуємо витрати на відновлення автомобіля після пошкодження у ДТП

Якщо машина не підлягає ремонту після аварії, відшкодуємо обумовлену в договорі суму

icon
Викрадення та протиправні дії

З КАСКО ви будете застраховані від ризику крадіжки вашого автомобіля та інших протиправних дій

Ми покриємо фінансові витрати в межах страхової суми, зазначеної у договорі

icon
Збитки від інших випадковостей

Відшкодуємо витрати при пошкодженні автомобіля внаслідок граду, повені, пожежі, падіння предметів та інших непередбачуваних ситуацій

Поліс покриє витрати на відновлення

icon
Автомобіль
Застраховано
Що таке КАСКО страхування?

Що таке КАСКО страхування?

Поліс КАСКО фактично повністю захищає вас від збитків внаслідок широкого переліку ризиків.

На відміну від Автоцивілки, КАСКО є добровільним страхуванням автомобіля. Поліс покриває збитки через:

 • пошкодження або загибель авто внаслідок ДТП
 • стихійного лиха
 • пожежі
 • розбою
 • впливу сторонніх предметів
 • викрадення чи інших протиправних дій

Можливість обирати самостійно умови страхового захисту. Територія дії полісу, крім України, може включати також і країни Європи. За кермом транспортного засобу на момент ДТП може бути будь-який водій на законних підставах. 

Відправити заявку

Переваги страхування в ІНГО

icon
Виплата без довідки поліції
Для відшкодування при невеликих пошкодженнях довідка не потрібна.
icon
Компенсація на транспортування
Умови договорів КАСКО передбачають компенсацію витрат на транспортування пошкодженого авто та цілодобові послуги сервісної служби.
icon
Воєнні ризики
Компенсуємо пошкодження авто від наслідків воєнних дій.
Дії у разі настання страхового випадку
дистанційне врегулювання
Зверніться до нас
• Зателефонуйте до контакт-центру ІНГО з місця ДТП та повідомте детальну інформацію про обставини та учасників події. • Дотримуйтесь вказівок оператора контакт-центру та умов вашого полісу. • Отримайте від оператора електронне направлення на СТО.
Страховий випадок
Скористайтеся «Дистанційним врегулюванням» від ІНГО
Відвідайте СТО для фіксації пошкоджень та розрахунку вартості ремонту. «Дистанційне врегулювання» передбачає, що СТО приймає від вас документи по події та передає їх в ІНГО, без необхідності відвідання вами офісу ІНГО.
Передайте автомобіль на ремонт
Очікуйте запрошення від СТО на проведення ремонту вашого авто. Терміни проведення ремонтних робіт регламентовані умовами співпраці ІНГО з партнерськими СТО.
Часті питання
Тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання щодо страхування КАСКО. Читайте про все, що потрібно знати водію стосовно онлайн КАСКО.
Часті питання

Чи діє договір КАСКО у разі пошкодження авто внаслідок воєнних дії?

Так, але не у всіх програмах страхування КАСКО. Найкращим рішенням для захисту від воєнних ризиків є страхова програма АвтоЕксперт. Вона має особливу опцію покриття ризику пошкодження авто внаслідок  воєнних дій на підконтрольній частині України. 

Що покриває опція «воєнні ризики КАСКО»?

При укладанні договору КАСКО на авто є можливість активувати опцію "воєнні ризики" для:

 • Відновлення автомобіля від наслідків воєнних дій в межах 10% від страхової суми, але не більше 300 тис.грн.
 • Страхового захисту водія та пасажирів на суму до 300 тис.грн

Вартість цієї опції символічна - 1 грн, та при її включенні покривається:

 • Наїзд або зіткнення з військовою технікою;
 • Руйнівна дія на застрахований автомобіль ударних (звукових) хвиль;
 • Падіння на застрахований автомобіль сторонніх об'єктів (незалежно від причин їх падіння та походження) оборонного і спеціального військового призначення;
 • Пошкодження застрахованого автомобіля вогнем або теплом, якщо автомобіль був розміщений в безпосередній близькості від місця пожежі, яка сталася внаслідок воєнних дій.

Умови страхування транспортних засобів та водія/пасажирів з включенням «воєнних ризиків» та перелік територій високого ризику

Покриття, з опцією "воєнні ризики", діє на території України, крім територій високого ризику, які визначені Страховиком на дату настання страхової події.
 

Актуальний перелік територій високого ризику розміщено на офіційному веб-сайті за посиланням

Детальні Умови страхування транспортних засобів та водія/пасажирів за посиланням

Від чого залежить вартість договору КАСКО?

На вартість договору КАСКО впливає багато факторів. Наприклад, категорія СТО, на яких буде відновлюватися авто у разі пошкодження, персональні параметри стажу та віку водія (для досвідчених водіїв поліс дешевше). Впливає на вартість КАСКО і регіон, в якому автомобіль зареєстрований та використовується, а також мета його використання: для приватних потреб чи для бізнесу. Важливим є вік застрахованого автомобіля, адже з часом він втрачає ринкову вартість. Чим менше ринкова ціна автомобіля, тим дешевшим буде поліс КАСКО. Водночас краще не недооцінювати авто, щоб не потрапити в ситуацію недострахування. Це може призвести до зменшення суми відшкодування у разі настання страхового випадку. 

Регулювати вартість полісу КАСКО можна також за допомогою франшизи (загальної та на скляні поверхні). Франшиза – це сума, яку ви зобов’язуєтеся виплатити з власної кишені у разі настання страхового випадку. Тому чим більше франшиза, тим дешевше поліс. Обирайте, що для вас важливіше – зекономити кошти під час купівлі полісу чи у разі настання страхового випадку. 

Чи діє договір КАСКО за кордоном?

Це залежить від конкретної програми страхування. Наприклад, Міні КАСКО діє виключно на території України, а захист програми АвтоЕксперт поширюється також на країни Європи. Виїжджаючи власним авто за кордон, не забувайте додатково оформлювати поліс “Зелена картка”. Він є обов’язковим для перетину кордону та пересування дорогами Європи.

Якщо автомобіль застрахований по КАСКО, чи має значення хто знаходиться за кермом на момент ДТП?

В полісах КАСКО від ІНГО неважливо хто саме знаходився за кермом під час ДТП. Головне, щоб водій мав право керувати застрахованим автомобілем (права відповідної категорії).

Чи можу я обрати місце ремонту автомобіля?

Так, але це потрібно робити під час оформлення договору КАСКО. Серед варіантів вибору: фірмові дилерські, за вибором страхової компанії та за бажанням страхувальника. ІНГО зважено підходить до підбору партнерських СТО, тому відновлення автомобілю буде якісним у будь-якому варіанті. 

Які існують обмеження у зберіганні та використанні авто?

Договір КАСКО не передбачає особливих умов зберігання авто. Ви можете паркувати та зберігати автомобіль на автостоянці, яка охороняється, або в гаражі, закритому паркінгу, спеціально виділених ділянках. Застрахований автомобіль власник може залишати в будь-якому місці, не порушуючи правил дорожнього руху та не перешкоджаючі іншим його учасникам, та не наражаючись на додатковий ризик.

Якщо на момент оформлення договору КАСКО автомобіль не використовувався як таксі, для комерційних перевезень або в інших бізнес-цілях, то авто має використовуватись виключно фізичною особою для персональних потреб.

Як укласти договір КАСКО?

Укласти договір страхування КАСКО можна безпосередньо в офісі страхової компанії, за допомогою страхового агента або дистанційно, залишивши заявку на сайті компанії. У разі дистанційного оформлення полісу вам допоможе менеджер зі страхування. Після телефонної консультації він сформує та узгодить з вами пропозицію на страхування та допоможе провести дистанційний огляд автомобіля з використанням спеціального мобільного застосунку.

Як сплатити договір КАСКО?

Договір КАСКО зручно сплатити онлайн на сайті страхової компанії. Оплата проводиться за допомогою надійних платіжних сервісів Portmone та iPay. Введіть необхідні дані, передбачені системою та сплатіть вартість полісу. Також ви можете провести платіж за реквізитами страхової компанії або відвідати відділення банка-партнера для оплати полісу через касу.

Ми рекомендуємо
Автоцивілка (ОСЦПВ)
Детальніше
Зелена картка
Детальніше
Добровільне медичне страхування
Детальніше
Страхування від нещасних випадків
Детальніше