Автоцивілка (ОСЦПВ)

Страхування вашої відповідальності за кермом автомобіля. Розрахуйте та придбайте поліс онлайн за 5 хвилин.
Автоцивілка (ОСЦПВ)

Що покриває поліс Автоцивілка

icon
Шкода майну третіх осіб
Якщо ви стали винуватцем ДТП, ми відшкодуємо завдані вами збитки на відновлення авто/майна третім особам. Встановлена законом максимальна сума такого покриття складає 160 000 грн. За бажанням, ви можете збільшити суму відповідальності. Для цього оберіть розширене покриття при розрахунку в нашому калькуляторі.
icon
Шкода життю та здоров’ю третіх осіб
Якщо внаслідок ДТП, скоєного з вашої вини, постраждали водій іншого авто, пасажири або пішоходи, то витрати на їх лікування чи відшкодування за летальними наслідками виплачує страхова компанія. Встановлена законом максимальна сума такого покриття складає 320 000 грн.
icon
Автомобіль
Застраховано
Що таке Автоцивілка?

Що таке Автоцивілка?

Автоцивілка – це обов'язкове страхування вашої відповідальності власника автомобіля, яке гарантує вам збереження власних коштів у випадку ДТП з вашої вини.

Додатково до стандартного обов’язкового покриття за Автоцивілкою, встановленого законом, ви можете збільшити страхову суму (відшкодування), обираючи страхові пакети від «ІНГО»:

  • «Автоцивілка+» – додайте до стандартного ліміту покриття за шкоду майну третіх осіб додаткову суму у розмірі від 100 000, 00 до 2 000 000,00 грн. Оберіть відповідну опцію при розрахунку в нашому калькуляторі.
  • «Свідомий захист» – програма прямого врегулювання. Якщо винуватцем ДТП є не ви, а інший водій, зверніться до «ІНГО» за відшкодуванням збитків, не чекаючи рішення страхової компанії винуватця.
Оберіть свою Автоцивілку
Як оформити поліс?
Розрахуйте вартість, оплатіть поліс онлайн та миттєво отримайте електронний документ на e-mail, телефон або завантажте з особистого кабінета клієнта на сайті ІНГО.
Як оформити поліс?
Оберіть свій пакет Автоцивілки
Скористайтесь нашим калькулятором: зазначте інформацію про своє авто, оберіть страховий пакет та дізнайтесь вартість страхового покриття.
Оформити онлайн
Зазначте свої персональні дані
В спеціально визначені поля введіть свої дані клієнта для оформлення полісу.
Оплатіть та підпишіть свій поліс онлайн
Сплатіть вартість полісу онлайн, підпишіть його за допомогою смс-коду, який надійде на вказаний вами номер телефону та миттєво отримайте електронний договір, офіційно зареєстрований в базі МТСБУ. Електронний поліс має таку ж юридичну силу, як і паперовий.
Ми потурбуємось про вас, коли ви за кермом

Цілодобова підтримка клієнтів у будь-якій ситуації на дорозі

Оформити онлайн

ni-shield-check.svg

ІНГО пропонує кілька видів страхового покриття, кожний з яких покликаний компенсувати збитки, завдані тим, хто став учасником ДТП.

Оформіть та пролонгуйте свою Автоцивілку, а також, за необхідності, надайте документи про страховий випадок та відслідковуйте стан розгляду своєї страхової справи онлайн у особистому кабінеті клієнта «ІНГО». 

Переваги страхування в ІНГО

icon
Зручно
Цілодобовий зв’язок будь-яким способом: телефон, месенджери, e-mail
icon
Швидко
Миттєвий розрахунок вартості та оплата полісу (нового чи пролонгація) в декілька кліків
icon
Гарантовано
Електронний поліс офіційно зареєстрований в базі МТСБУ. Він має таку ж юридичну силу, як і паперовий договір
Дії у разі настання страхового випадку
дистанційне врегулювання
icon
Для клієнта або потерпілого
Фіксація звернення
Зателефонуйте до контакт-центру ІНГО з місця ДТП та повідомте детальну інформацію про обставини та учасників події. Оформіть ДТП за допомогою Європротоколу або за участю поліції. Дійте у відповідності до вказівок оператора контакт-центру.
Страховий випадок
Визначення розміру шкоди
Надішліть в ІНГО документи щодо події за допомогою он-лайн сервісів. Надайте автомобіль (інше майно) на огляд представнику ІНГО для фіксації пошкоджень та подальшого розрахунку завданого збитку.
Виплата відшкодування
Узгодьте суму виплати з ІНГО та отримайте виплату страхового відшкодування.
Часті питання
Тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання щодо страхування ОСЦПВ. Читайте про все, що потрібно знати водію стосовно автоцивілки.
Часті питання

Чому Автоцивілка є обов’язковим полісом?

Згідно закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» та Правил дорожнього руху (п.2.1. ґ) пересування транспортних засобів автошляхами України без наявності договору страхування цивільно-правової відповідальності є порушенням діючого законодавства. Кожен автовласник має своєчасно подбати про наявність діючого полісу автоцивілки.

Чим електронний поліс Автоцивілки краще паперового?

Електронний поліс Автоцивілки – це ідентичний аналог паперового документу, що має таку саму юридичну силу. Електронний поліс можна у будь-який час придбати на сайті страхової компанії і завжди мати його під рукою (в електронній пошті або в телефоні). Його не можна втратити чи загубити. У разі потреби поліс можна надати за запитом поліції або постраждалим особам у ДТП. 

Як перевірити чинність електронного полісу?

Чинність полісу Автоцивілка можна перевірити на інтернет ресурсі https://policy-web.mtsbu.ua/, що працює на основі даних централізованої бази МТСБУ. Перейдіть за посиланням, введіть номер полісу або державний номер свого автомобіля. Система надасть необхідну інформацію.

Як поліс Автоцивілка допомагає при настанні ДТП?

Поліс Автоцивілки дозволяє водієві, який став винуватцем аварії, перекласти на страхову компанію свої фінансові зобов’язання перед постраждалими. Чим краще ваш страховий захист, тим меншою буде ваша участь у відшкодуванні збитків постраждалим.

Як обрати кращу Автоцивілку?

Умови страхування Автоцивілки регулюються законом, тому є однаковими для всіх, в тому числі і стосовно максимальних лімітів. Наприклад, на відшкодування витрат щодо пошкодження майна передбачено максимальна сума 160 000 грн., на життя та здоров’я - 320 000 грн.

Умови страхування можуть відрізнятися розміром франшизи, який ви обираєте під час оформлення полісу: 0 грн, 1600 грн або 3200 грн. Франшиза – це сума, яку ви зобов’язуєтеся виплатити з власної кишені у разі настання страхового випадку. Тому чим більше франшиза, тим дешевше поліс. Обирайте, що для вас важливіше – зекономити кошти під час купівлі полісу чи у разі настання страхового випадку.

Покращити умови страхування можна і в інший спосіб. Наприклад, збільшити страховий захист за допомогою додаткового полісу добровільного страхування Автоцивілка + . Коштує такий поліс менше, ніж обов’язкова Автоцивілка, але страхова сума може зрости навіть до 2 млн грн.

Хто має право на покупку Автоцивілки зі знижкою?

Відповідно до закону, пільгові знижки у розмірі 50% мають пенсіонери, інваліди ІІ групи, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і віднесені до I або II категорії, а також учасники війни. А забезпечений транспортний засіб має робочий об'єм двигуна до 2500 сантиметрів кубічних включно та належить цьому громадянину на праві власності.

Поліс зі знижкою має купувати саме водій та власник автомобіля. Не допускається ситуації, коли на момент ДТП за кермом авто знаходиться інша особа, а не водій з документами, на підставі яких був оформлений поліс зі знижками. 

Учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції Гідності та особи з інвалідністю внаслідок війни, що визначені законом, особи з інвалідністю I групи, які особисто керують належними їм транспортними засобами, а також особи, що керують транспортним засобом, належним особі з інвалідністю I групи, у її присутності, звільняються від обов’язків придбання полісу Автоцивілки.  

Чим Автоцивілка відрізняється від КАСКО?

Поліси Автоцивілка та КАСКО зовсім різні за своїм призначенням. Автоцивілка допомагає водієві відшкодувати збитки іншим постраждалим у ДТП особам. Натомість поліс КАСКО знадобиться для відновлення власного автомобіля і допомагає не лише у разі ДТП, а й у разі викрадення авто, пограбування, протиправних дій інших осіб, якщо автомобіль пошкоджено через стихійні лиха, падіння предметів тощо.

Що робити якщо не можеш знайти свій електронний поліс Автоцивілки?

Електронний поліс Автоцивілки завжди доступний вам в Особистому кабінеті. Реєструйтесь та отримуйте максимум інформації щодо страхування. В особистому кабінеті ваші страхові поліси будуть завжди під рукою. Будь-де, будь-коли. Легко сплачуйте страхові послуги онлайн. Для швидкої та надійної оплати потрібно лише вказати дані платіжної карти. 

Швидко подавайте документи на виплату. У разі настання страхового випадку всі документи, необхідні для страхового відшкодування, можна подати онлайн.

Ми рекомендуємо
Страхування від нещасних випадків
Детальніше
Зелена картка
Детальніше
Добровільне медичне страхування
Детальніше