Страхування від нещасного випадку

Страховий захист від нещасного випадку для себе і своїх найрідніших – це дія на випередження обставин, які неможливо передбачити

Заповніть форму, щоб надіслати нам заявку на страхування

Страхування від нещасного випадку

Що покриває поліс від нещасного випадку

icon
Травматизм або тимчасова втрата працездатності внаслідок травми
Травма, отримана в побуті, в подорожі, чи під час заняття спортом (опціонально) або тимчасова непрацездатність застрахованої особи внаслідок травматичного ушкодження (лікарняний)
icon
Встановлення групи інвалідності
Встановлення застрахованій особі 1-ї, 2-ї або 3-ї групи інвалідності
icon
Смерть
Смерть застрахованої особи внаслідок нещасного випадку
icon
Нещасний випадок
Застраховано
Захищаємо головне!

Захищаємо головне!

Ми не можемо передбачити настання нещасного випадку. Але ми можемо убезпечити вас від фінансових наслідків втрати працездатності. 

Страхування від нещасного випадку – це ваша впевненість у теперішньому та майбутньому, Наші програми страхування забезпечують фінансову підтримку у розмірі до 500 тис. грн.

Ми подбаємо про вас
  • Здійснимо грошову виплату у випадку, якщо застрахована особа зазнає травми чи тимчасової непрацездатності
  • Сплатимо кошти родині, якщо застрахована особа раптово піде з життя через нещасний випадок

Важливо

Даний поліс не передбачає розрахунку з медичними установами.

Відправити заявку

Переваги страхування в ІНГО

icon
Територія, де діє поліс
Дія договору поширюється на Весь світ або тільки на територію України
icon
Гнучкий термін дії
Термін дії поліса гнучкий, і може становити від 1 доби до 1 року, залежно від ваших потреб
icon
Особистий кабінет клієнта
В особистому кабінеті клієнта ІНГО зручно відслідковувати статус поліса та стан страхової виплати, швидко сплачувати страхові внески, поновлювати дію договору на новий термін, надавати документи до страхової компанії онлайн
Умови страхування
Договір страхування від нещасного випадку діє в режимі 24/7 на обраній території.
  • Застрахувати можна будь-яку людину у віці від 1 до 59 років
  • Термін дії договору – від 1 доби до 1 року
  • Рекомендована страхова сума – до 500 тис. грн (для дорослих)
Відправити заявку
Як оформити договір?
Заповніть свої дані у спеціальній формі, щоб фахівець ІНГО зв’язався з вами та проконсультував стосовно вибору програми страхування та оформлення страховки
Як оформити договір?
Вкажіть персональні дані
Заповніть форму збору персональних даних
Відправити заявку
Дочекайтесь на дзвінок/повідомлення від нашого фахівця
Фахівець ІНГО зв’яжеться з вами, допоможе з вибором програми та проконсультує щодо процедури укладення договору страхування
Почувайтеся безпечно
Після укладення договору медичного страхування від ІНГО користуйтеся сервісом медичної підтримки від провідних спеціалістів та клінік
Дії у разі настання страхового випадку
Сповістіть про те, що з вами трапилось
Повідомте ІНГО про страховий випадок не пізніше 10 робочих днів після пригоди
Страховий випадок
Надайте документи
Підготуйте та передайте в страхову компанію необхідні документи
Отримайте виплату
Очікуйте на компенсацію протягом 21 дня від дати надання повного пакету документів. (Термін здійснення страхової виплати може відрізнятися у випадках, коли у розгляді страхової справи задіяні державні компетентні органи)
Часті питання
Тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання щодо страхування життя та здоров’я від нещасного випадку. Читайте про все, що потрібно знати, щоб убезпечити себе і своїх близьких.
Часті питання

Що вважається нещасним випадком?

Нещасний випадок – це короткочасна подія, яка відбулася у певний час та у певному місці під впливом зовнішніх факторів, виникла раптово, ненавмисно, всупереч волі застрахованої особи, і спричинила заподіяння шкоди її життю та здоров'ю.

Нещасним випадком не вважаються гострі або хронічні захворювання та їх ускладнення (як раніше діагностовані, так і вперше виявлені), спровоковані впливом зовнішніх чинників, зокрема інфаркт міокарду, інсульт, аневризм, пухлини, функціональна недостатність органів, вроджені аномалії органів тощо.

Від чого залежить вартість страхового полісу?

До основних факторів, які впливають на вартість полісу, відноситься набір страхових ризиків та розмір страхового захисту (тобто страхової суми). До другорядних факторів відносять вік людини, рід занять (у разі, якщо страхування потрібне для працевлаштування та/або занять спортом), територія, час та період дії договору.

Кому потрібна страховка від нещасного випадку?

Такий поліс бажано мати кожній особі, але в першу чергу рекомендуємо оформити його особам, які в силу своєї діяльності стикаються з підвищеними ризиками настання нещасного випадку. Це люди, які активно займаються спортом на аматорському або на професійному рівні, а також особи, які зайняті на роботах із підвищеним ризиком. Наприклад, високоризиковим вважається виконання робіт на висоті, робота, пов'язана із вибуховими/отруйними речовинами, робота із автоматичними машинами/станками, робота на воді, під водою. Більшій небезпеці піддаються зварювальники, каскадери, випробувачі тощо. Також застрахувати від нещасного випадку бажано дітей, які ведуть активний спосіб життя. Актуальною страховка буде для банківських позичальників, адже у разі його смерті страхова компанія виплатить банку страхову суму за договором та закриє кредитне зобов'язання.

Які документи необхідні для оформлення страховки?

Для оформлення полісу потрібно мати паспорт громадянина України або посвідку на постійне місце проживання, довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру платника податків (ІПН). У разі, якщо страхується дитина, свідоцтво про народження у разі необхідності.

На яку суму можна застрахуватися від нещасного випадку?

Страхування від нещасного випадку є добровільним видом страхування, тому не обмежується в страхових лімітах. Як страхова компанія, ми дозволяємо нашим страхувальникам самостійно визначати підходящий розмір страхової суми. Рекомендований мінімум – 10 тисяч гривень.

Чи можна в ІНГО придбати поліс для оформлення банківської позики?

Так. Для оформлення такого полісу, необхідно звернутися до менеджера страхової компанії, який підготує необхідний договір. На відміну від звичайного полісу, у даному договорі вигодонабувачем призначається банк. Варто приймати до уваги, що деякі банки висувають власні вимоги до такого полісу. Вони визначають яким має бути набір страхових ризиків, розмір страхової суми, час дії договору тощо. Щоб бути впевненим у відповідності вашого страхового полісу вимогам банку, рекомендуємо з’ясувати їх заздалегідь та оформлювати договір страхування за допомогою спеціаліста ІНГО.

Ми рекомендуємо
Добровільне медичне страхування
Детальніше
Автоцивілка (ОСЦПВ)
Детальніше
Страхування Квартира Експрес
Детальніше