БETA-ВЕРСІЯ

Назад

КАСКО

Укладаючи договір страхування, Ви можете самостійно вибрати ризики і сформувати індивідуальний пакет, який підходить лише для Вас. Це – мобільні та пільгові умови, які дозволяють кожному заощадити свій бюджет і максимально захистити своє майно.

Об'єкт страхування
Страхуванню підлягають транспортні засоби компанії, а також особистий транспорт на випадок їх пошкодження, втрати або загибелі.
Страхові ризики
 1. дорожньо-транспортна пригода;
 2. пожежа;
 3. стихійні лиха (град, землетрус, буря, ураган, повінь);
 4. потрапляння каміння і предметів;
 5. протиправні дії третіх осіб;
 6. угон / крадіжка
Довідка
 • Клієнти ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» отримують інформаційну картку з інструкцією і телефонами цілодобової Спеціалізованої служби, що забезпечує технічну та організаційну допомогу у разі настання страхового випадку: виклик працівників ДАІ, швидкої допомоги, буксирувальної служби, консультативна підтримка.

Автоцивілка

Починаючи з 01.01.2005р., цей вид страхування є обов’язковим для всіх власників транспортних засобів згідно з Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Об'єкт страхування
Страхуванню підлягає цивільно-правова відповідальність власника автотранспортного засобу за нанесення з його вини збитку здоров’ю і майну третіх осіб на території України. Відшкодуванню підлягають витрати на ремонт автомобіля та/або відновлення здоров’я людей, що постраждали з вини застрахованої особи.
Страхові ризики
 1. нанесення шкоди майну третіх осіб;
 2. нанесення шкоди здоров’ю третіх осіб
Довідка
 • Штраф за відсутність поліса Автоцивілки становить до 850 гривень;
 • Ліміт по Автоцивілки становить: по майну - 50 000 гривень;
 • По здоров'ю та життю третіх осіб - 100 000 гривень.

Зелена карта

Наявність міжнародного сертифікату «Зелена карта» – це обов’язкова умова здійснення візиту на своєму автомобілі до країн, які входять до системи «Зелена карта».

Об'єкт страхування
Страхуванню підлягає відповідальність власника автотранспортного засобу за нанесення з його вини збитку здоров’ю і майну третіх осіб на території країн-учасниць системи автострахування «Зелена карта». Відшкодуванню підлягають витрати на ремонт автомобіля та/або відновлення здоров’я людей, що постраждали з вини застрахованої особи.
Страхові ризики
 1. нанесення шкоди майну третіх осіб;
 2. нанесення шкоди здоров’ю третіх осіб
Довідка
 • Контроль за наявністю цього полісу страхування під час виїзду за межі України здійснює Державний комітет охорони державного кордону України.

Особисте страхування водіїв та пасажирів від нещасних випадків на транспорті

Страхування від нещасних випадків – могутній фінансовий механізм, що дозволяє зберегти на колишньому рівні матеріальний добробут у разі отримання застрахованою особою травми, інвалідності або її смерті.

Об'єкт страхування
Страхуванню підлягає життя і здоров'я водія від нещасних випадків під час професійної діяльності на транспорті, а також пасажирів транспорту.
Страхові ризики
 1. загибель або смерть;
 2. травма, яка стала причиною інвалідності;
 3. тимчасова втрата працездатності
Довідка
 • Цей вид страхування є обов'язковим і призначений для водіїв підприємств незалежно від їх форми власності та видів діяльності, у тому числі підприємств, які займаються безпосередньо транспортними перевезеннями.
Топ 3
Форіншурер - Рейтинг страхових компаній України
залишити заявку
СК ІНГО Україна входить в топ 3 страхових компаній зі страхування юридичних осіб за версією Форіншурер
Наші клієнти та партнери
Залишити заявку

Зателефонуйте нам за тел. 0 800 2155 53 або напишіть на email sales@ingo.ua - щоб отримати відповіді на свої питання і визначитися з найбільш зручним варіантом програми страхування.

Або надішліть свій запит за допомогою цієї простої форми - ми вам відповімо вам протягом дня.

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%