Відповідальність власників автотранспорту (ОСЦПВ)

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) забезпечує відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та майну потерпілих внаслідок ДТП
Відправити заявку
Відповідальність власників автотранспорту (ОСЦПВ)

Захист від ризиків

icon
Шкода, заподіяна майну
Відшкодування збитків потерпілій стороні внаслідок ДТП, скоєного з вини водія компанії-страхувальника. Встановлений законом ліміт відповідальності складає 160 000 грн на кожну одиницю майна, що зазнала ушкоджень, але не більше 5 одиниць. У разі нанесення шкоди більше ніж п'яти одиницям майна, страхове відшкодування зменшується пропорційно кількості пошкодженого майна.*
icon
Шкода, заподіяна життю чи здоров'ю
Відшкодування за шкоду життю та здоров’ю потерпілих, заподіяну внаслідок ДТП, яке було скоєне з вини водія компанії-страхувальника. Встановлений законом ліміт відповідальності за шкоду, заподіяну здоров'ю чи життю,  складає 320 000 грн на кожного потерпілого, без обмежень по кількості таких потерпілих.*

Переваги страхування в ІНГО

icon
Комплексне страхування
одночасно для всього автопарку та з індивідуальним підходом – надаємо оптимальні умови страхування для кожної компанії-клієнта (франшиза, врахування історії експлуатації ТЗ тощо)
icon
Оперативність
швидке оформлення електронних полісів та врегулювання страхових подій навіть для великих автопарків завдяки автоматизованій системі роботи
icon
Пряме врегулювання
СК «ІНГО» є учасником системи прямого врегулювання збитків в ОСЦПВ
icon
Автомобіль
Застраховано
Важливо!

Важливо!

СК «ІНГО» – максимально надійний страховик згідно системи оцінки МТСБУ («Зелений світлофор») за ключовими показниками:  
  • якість врегулювання збитків
  • рівень скарг від потерпілих
  • загальна оцінка якості роботи

Власний цілодобовий контакт-центр: у разі страхового випадку, для виклику медичної допомоги, аварійного комісара та інших необхідних служб на місце події.

Виплати до 80 000 грн без довідки поліції, за умови оформлення Європротоколу.

Нульова франшиза по полісу ОСЦПВ.    

Додатковий страховий захист на суму від 100 000 грн до 2 000 000 грн. У випадку складного ДТП з кількома учасниками ви самі обираєте, як розподілити суму компенсації між кількома потерпілими. 

Відправити заявку
Рівень фінансової стійкості ІНГО
uaAAifr
прогноз - «У розвитку»
8.12.2023
Часті питання
В цьому розділі ми зібрали питання, що виникають у клієнтів найчастіше. Якщо ви не знайшли інформацію, яка вас цікавить, будь ласка, скористайтесь формою зворотного зв’язку.
Часті питання

Чи обов'язково укладати договір ОСЦПВ для юридичних осіб?

Так, договір ОСЦПВ повинен бути укладений щодо будь-якого транспортного засобу, що має державну реєстрацію і здійснює рух по дорогах загального користування, незалежно від того, чи належить він фізичній або юридичній особі.

На який термін потрібно укладати договір ОСЦПВ, якщо транспортний засіб через півроку має проходити техогляд?

Договір страхування в цьому випадку укладається на термін до проходження чергового техогляду.

Чи відрізняються умови страхування для фізичних і юридичних осіб?

Так, фізичні особи-пільговики отримують додаткову знижку, визначену діючим законодавством.

Чи можливо збільшити ліміт відповідальності за договором ОСЦПВ, уклавши кілька договорів щодо одного транспортного засобу?

Ні, щодо одного транспортного засобу може бути укладений тільки один договір ОСЦПВ. Якщо ви хочете збільшити ліміт відповідальності, в рамках якого страхова компанія буде нести відповідальність перед постраждалими, ви можете укласти договір добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту.

Чи покриваються обов'язковим страхуванням збитки, заподіяні моєму автомобілю в результаті ДТП, скоєного з моєї вини?

Ні, договір ОСЦПВ покриває тільки шкоду, заподіяну з вини водія забезпеченого транспортного засобу іншим учасникам ДТП або об'єктам дорожньої інфраструктури. Збиток, заподіяний вашому автомобілю, покривається договором страхування КАСКО.

Як укласти договір ОСЦПВ щодо транспортних засобів, по яких не визначені тарифні категорії, наприклад, сільгосптехніка, автонавантажувач?

Щодо зазначених транспортних засобів неможливо укласти договір ОСЦПВ. Скористайтеся послугою добровільного страхування автоцивільної відповідальності.

Чи залежить вартість ОСЦПВ від кількості водіїв, допущених до керування?

Ні. Керувати автомобілем може будь-яка особа, яка має таке право згідно із законом. Кількість осіб, допущених до управління, не впливає на вартість страхування.

Ми рекомендуємо
Страхування комерційного автотранспорту
Детальніше
Страхування сільськогоспо-дарської техніки
Детальніше
Страхування залізничного транспорту (КАСКО)
Детальніше
Страхування відповідальності Зелена картка
Детальніше