Страхування відповідальності Зелена картка

Міжнародний страховий захист на випадок виникнення цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів та відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та майну потерпілих внаслідок ДТП, що сталася за кордоном
Відправити заявку
Страхування відповідальності Зелена картка
Захист від ризиків

Виникнення цивільної відповідальності внаслідок ДТП з вини водія та завдання шкоди:

icon
Майну
Відшкодуємо третім особам збитки внаслідок  ДТП, що сталося за кордоном з вини водія. Ліміт відшкодування залежить від країни, де сталася аварія
icon
Життю та здоров’ю
Відшкодовуємо витрати на відновлення здоров’я осіб, які постраждали в ДТП, що сталося за кордоном з вини водія транспортного засобу
icon
Моральної шкоди
Якщо внаслідок ДТП заподіяно моральну шкоду, це теж компенсує страхова компанія (за умови, що це передбачено законодавством країни, де сталася ДТП)
icon
Автомобіль
Застраховано
Що таке Зелена картка?
Що таке Зелена картка?

«Зелена картка» – це міжнародний поліс страхування цивільної відповідальності водія за кордоном.

 

Поліс «Зелена картка» має уніфіковану форму та діє у більше, ніж 40 країнах – членах міжнародної системи автострахування.

Наявність «Зеленої картки» є обов’язковою для виїзду за кордон на автомобілі. 

Відправити заявку
Допомога, яку ми надаємо
Допомога, яку ми надаємо
Відправити заявку

«Зелена картка» від ІНГО включає додатковий консьєрж-сервіс  – безкоштовну підтримку 24/7 для водія за кордоном.  

Просто зателефонувавши на гарячу лінію, ваші водії завжди отримають:

 • консультацію щодо необхідних дій при ДТП
 • допомогу з викликом екстрених служб
 • покрокові поради щодо дій під час технічної поломки або несправності авто
 • допомогу з пошуком АЗС, готелів, СТО поряд
 • підтримку з передачею термінової інформації страховику

Важливо

Всі витрати (ремонт авто, його евакуація, проживання в готелі тощо) оплачуються страхувальником самостійно. Послуга має інформаційно-організаційний характер.

Переваги страхування в ІНГО
icon
Досвід, надійність та доступність
30 років на страховому ринку України. ІНГО – надійний страховик за визначенням МТСБУ. Понад 50 відділень обслуговування по всій території Україні.
icon
Швидкість та зручність
Автоматизована система роботи в ІНГО дозволяє оперативно оформлювати електронні поліси навіть для великих автопарків. Необхідно просто роздрукувати поліс, щоб мати його з собою під час поїздки за кордон. Документ не потрібно переоформлювати у разі втрати. Достатньо відкрити збережений файл та роздрукувати документ повторно
icon
Гарантована виплата
Врегулювання страхових справ та відшкодування потерпілим здійснюється Національним моторним Бюро країни, на території якої сталася ДТП
Документи, необхідні для оформлення договору
Документи, необхідні для оформлення договору
Відправити заявку

Базовий перелік документів*

 • Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи
 • Копія виписки з ЄДРПОУ
 • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
 • Довіреність на особу, яка підписує договір (якщо правом підпису наділяється не керівник підприємства)
 • Банківські та поштові реквізити підприємства
 • Опитувальник юридичної особи

*Може відрізнятися, в залежності від типу юридичної особи

Рівень фінансової стійкості ІНГО
uaAAifr
прогноз - «У розвитку»
8.12.2023
Часті питання
В цьому розділі ми зібрали питання, що виникають у клієнтів найчастіше. Якщо ви не знайшли інформацію, яка вас цікавить, будь ласка, скористайтесь формою зворотного зв’язку.
Часті питання
Від чого залежить вартість полісу «Зелена картка»?

Вартість полісу «Зелена картка» залежить від кількох факторів: типу автомобіля, на якому ви виїжджаєте за кордон, терміну перебування за кордоном та маршруту вашої поїздки. Тож чим тривалішим буде перебування вашого авто за кордоном, тим дорожче коштуватиме ваш поліс. Вартість полісу «Зелена картка» в усіх страховий компаніях однакова, адже ціна чітко встановлюється та регулюється Моторно транспортним бюро. Тому варто обирати страхову компанію, з якою маєте досвід співпраці та якій повністю довіряєте. Зверніть увагу, що за кордоном поліс діє більше, ніж у 40 країнах - учасницях системи «Зелена Картка», тож ви можете вільно пересуватись між країнами, без необхідності оформлення додаткових полісів «Зелена картка» на ваше авто.

Що мені дає поліс «Зелена картка» у випадку ДТП?
З полісом «Зелена картка» від ІНГО ви отримаєте:

Відшкодування за пошкоджене майно третіх осіб  

Відшкодовуємо збитки за пошкоджене майно третім особам внаслідок ДТП, що сталося за кордоном з вини водія авто. Ліміт відшкодування залежить від країни, де сталося ДТП.

Витрати, пов’язані з життям/здоров’ям постраждалих осіб

Відшкодовуємо витрати на відновлення здоров’я осіб, які постраждали в ДТП, що сталося за кордоном з вини водія автомобіля. 

Чи можна в Україні оформити поліс «Зелена картка» на авто з іноземною реєстрацією?

Ні. Поліс «Зелена картка» оформляється в тій країні, в якій зареєстровано автомобіль.

Чи можна оформити поліс «Зелена картка», якщо автомобіль вже знаходиться за кордоном?

Поліс треба придбати ще до моменту перетину кордону автомобілем. Тож перебуваючи на території України, вам необхідно подбати при оформлення полісу страхування «Зелена картка». Зручно та швидко купувати електронний поліс онлайн на сайті ІНГО, або в особистому кабінеті клієнта на сайті ІНГО, адже тоді ви не обмежені місцем та графіком роботи офісів та менеджерів страхової компанії.

Важливо! У разі закінчення терміну дії полісу під час перебування автомобіля за кордоном, необхідно купити додатковий поліс на термін, подальшого перебування автомобіля за кордоном. 

Як в полісі «Зелена картка» вказати декількох водіїв, які планують бути за кермом автомобіля під час поїздки за кордон?

В цьому немає жодної потреби. Поліс «Зелена картка» оформлюється на автомобіль і є дійсним, за умови, що водій – будь-яка особа, керує зазначеним автомобілем на законних підставах.

Чи підійде один поліс «Зелена картка» для перетину кордонів декількох країн?

Так поліс «Зелена картка» підходить для перетину кордону будь-якої з більше, ніж 40 країн учасниць системи. Поліс має єдину затверджену форму з перекладом ключових розділів англійською мовою. Завдяки універсалізації документу він є зрозумілим для представників компетентних органів будь якої країни.

Як перевірити чинність полісу?

Перевірити дійсність та чинність полісу страхування «Зелена картка», а також коректність внесеної інформації про автомобіль та клієнта  в страховому полісі «Зелена картка» можна самостійно на сайті МТСБУ за посиланням https://policy-web.mtsbu.ua/ . За  номером автомобіля або полісу Ви зможете побачити внесену інформацію: термін дії полісу, поточний статус полісу, інформацію про автомобіль, страхову компанію, в якій поліс оформлено.

Чи покриває поліс «Зелена картка» евакуацію несправного чи пошкодженого автомобіля?

Дрібний ремонт авто на місці ДТП, його евакуацію та організацію технічної допомоги від асистуючої компанії клієнт сплачує самостійно.

Ми рекомендуємо
Страхування комерційного автотранспорту
Детальніше
Відповідальність власників автотранспорту (ОСЦПВ)
Детальніше
Страхування відповідальності перевізників/експедиторів
Детальніше
Страхування вантажів
Детальніше