Страхування малої та бізнес авіації

Забезпечуємо страхові рішення та компенсуємо збитки власникам повітряних суден у разі загибелі судна, його пошкодження, та у випадку виникнення цивільної відповідальності власника за шкоду, завдану життю, здоров’ю та майну третіх осіб в процесі експлуатації повітряного судна.
Відправити заявку
*Повітряний простір України було закрито 24 лютого 2022 року у зв’язку із введенням воєнного стану. Тому зараз ми надаємо страховий захист для власників та експлуатантів повітряних суден, які продовжують виконувати польоти у відкритому повітряному просторі.
Страхування малої та бізнес авіації
Що ви можете застрахувати
Що ви можете застрахувати
Відправити заявку

Страхування повітряних суден (КАСКО) – забезпечуємо компенсацію витрат у разі загибелі судна, зникнення безвісти або його пошкодження (ремонт, відновлення або заміна обладнання)  

  • Легкомоторні літаки  
  • Гелікоптери, автожири
  • Аеростат, планер, безпілотні літальні апарати

 

Страхування відповідальності власника або експлуатанта повітряного судна – відшкодовуємо майнові збитки за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю та майну третіх осіб (фізичних або юридичних) при експлуатації та виконанні авіаційних робіт, за умови нанесення шкоди безпосередньо повітряним судном або предметом, що випав з нього. Або у разі втрати, недостачі або пошкодження багажу та ручної поклажі. 

icon
Авіаційні ризики
Застраховано
Захист від ризиків

Захист від ризиків

Страхування повітряних суден (КАСКО) від ризиків:
  • повної загибелі повітряного судна (фактичної або конструктивної)
  • пошкодження повітряного судна
  • зникнення безвісти
  • при виконанні демонстраційних, випробувальних, навчально-тренувальних польотів, польотів з метою встановлення рекордів, виконання авіа-хімічних робіт, аерофотозйомки, гасіння пожеж
Страхування відповідальності власника або експлуатанта повітряного судна.

Відшкодовуємо майнові збитки за шкоду, заподіяну:

  • третім особам
  • пасажирам
  • авіаційному персоналу
  • вантажовласникам 
Відправити заявку

Переваги страхування в ІНГО

icon
Досвід та акредитація
Майже 30 років досвіду страхування авіаційних ризиків. Акредитація в Державній авіаційній службі України.
icon
Відповідність нормам
Договори страхування відповідають як умовам чинного законодавства України, так і міжнародним нормам авіаційного страхування. (AVN1C, AVN6A, AVN19A, AVN26A, AVN38B, AVN48B, AVN61, AVN67B, AVN67C, AVN72, AVN76, AVN77, AVN78, AVN81, AVN108, AVN110, AVN111, AVN139, AVN2000A, AVN 2001A, LSW617H, LSW555D)
icon
Надійний захист
Гарантоване відшкодування збитків завдяки широкому страховому покриттю та співпраці з провідними перестраховими компаніями Західної Європи та ринків Lloyd’s.
icon
Оптимальні умови страхування
Надання фахівцями компанії рекомендацій щодо визначення необхідного ліміту відповідальності за договором в залежності від географії польотів. Оптимальні для клієнта тарифи та графік сплати страхових платежів
Додатково відшкодовуємо витрати на:
Додатково відшкодовуємо витрати на:
  • транспортування пошкодженого повітряного судна на ремонтне підприємство
  • доставку працівників, матеріалів та агрегатів до місцезнаходження пошкодженого повітряного судна
  • повернення повітряного судна з місця ремонту до найближчого аеропорту
  • забезпечення безпеки повітряного судна у зв'язку з його аварійною або вимушеною посадкою
  • пошукові роботи для встановлення місцезнаходження застрахованого повітряного судна, що визнаний таким, що зник безвісти 
Відправити заявку
Рівень фінансової стійкості ІНГО
uaAAifr
прогноз - «У розвитку»
8.12.2023
Часті питання
В цьому розділі ми зібрали питання, що виникають у клієнтів найчастіше. Якщо ви не знайшли інформацію, яка вас цікавить, будь ласка, скористайтесь формою зворотного зв’язку.
Часті питання

Які ризики ми покриваємо?

Збитки від повної (фактичної або конструктивної) загибелі або пошкодження повітряного судна під час польоту, руління, перебування на землі, зникнення повітряного судна безвісти; необхідні та доцільні витрати на зменшення розміру збитку, рятування, охорону і транспортування застрахованого повітряного судна до найближчого місця ремонту, від заподіяння шкоди життю, здоров’ю або майну третіх осіб, пасажирів, членів екіпажу.

Від чого залежить розмір страхового тарифу?

На визначення розміру тарифу впливає тип повітряного судна та його технічний стан, інтенсивність польотів та їх географія, рівень підготовки льотного екіпажу, статистика авіа пригод по типу повітряного судна.

На який термін можна укласти договір страхування?

Договір страхування може бути укладено на рік, не період перегону повітряного судна, на термін демонстраційних або навчально-тренувальних польотів, на період виконання авіаційних робіт.

На які види польотів надається страхове покриття?

Страхове покриття надається з урахуванням різних географічних меж для різних видів польотів: пасажирські перевезення, вантажні перевезення, польоти авіації загального призначення (некомерційна льотна діяльність), навчально-тренувальні польоти, випробувальні польоти, демонстраційні польоти, польоти для надання медичної допомоги, авіаційні роботи.

Що відбувається з договором страхуванням, якщо повітряне судно простоює на землі?

Договором страхування може бути передбачений перерахунок страхової премії у випадку простою повітряного судна. Невикористана частина премії підлягає поверненню або зарахуванню на наступні періоди експлуатації. 

Що таке «франшиза»?

Франшиза це частка збитку, що сплачується страхувальником. Розмір франшизи віднімається від страхової виплати. 

Участь страхувальника в ризику (франшиза) обмежується тільки франшизою по пошкодженням. Франшиза відносно повної втрати повітряного судна не застосовується. 

Документи
Додатково пропонуємо
Страхування повітряних суден
Детальніше
Страхування безпілотників
Детальніше
Страхування відповідальності авіаперевізника/авіаексплуатанта
Детальніше
Страхування відповідальності аеропорту
Детальніше