Страхування повітряних суден

Забезпечуємо страховий захист та відшкодовуємо збитки власникам повітряних суден у разі загибелі судна, та компенсуємо витрати на відновлення судна чи заміну обладнання у разі пошкодження.
Що ви можете застрахувати?
 • Повітряне судно  
 • Запасні частини  
 • Спеціальне обладнання, встановлене на борту 
Відправити заявку
*Повітряний простір України було закрито 24 лютого 2022 року у зв’язку із введенням воєнного стану. Тому зараз ми надаємо страховий захист для власників та експлуатантів повітряних суден, які продовжують виконувати польоти у відкритому повітряному просторі.
Страхування повітряних суден
Захист від ризиків
icon
Загибель/пошкодження
Збитки від повної (фактичної або конструктивної) загибелі або пошкодження повітряного судна під час польоту, руління, перебування на землі
icon
Додаткові витрати
Необхідні та доцільні витрати на зменшення розміру збитку, рятування, охорону і транспортування застрахованого повітряного судна до найближчого місця ремонту
icon
Зникнення
Збитки від зникнення повітряного судна безвісти
Як це працює
Як це працює
Відправити заявку
Захист повітряного судна діє під час:
 • регулярної експлуатації
 • перельоту 
 • зберігання 
 • демонстраційних та спеціальних польотів

 

Переваги страхування в ІНГО
icon
Досвід та акредитація
Майже 30 років досвіду страхування авіаційних ризиків. Акредитація в Державній авіаційній службі України
icon
Відповідність нормам
Договори страхування відповідають як умовам чинного законодавства України, так і міжнародним нормам авіаційного страхування. (AVN1C, AVN6A, AVN19A, AVN26A, AVN38B, AVN48B, AVN61, AVN67B, AVN67C, AVN72, AVN76, AVN77, AVN78, AVN81, AVN108, AVN110, AVN111, AVN139, AVN2000A, AVN 2001A, LSW617H, LSW555D)
icon
Надійний захист
Гарантоване відшкодування збитків завдяки широкому страховому покриттю та співпраці з провідними перестраховими компаніями Західної Європи та ринків Lloyd’s
icon
Оптимальні умови страхування
Рекомендуємо якісне страхове покриття за оптимальною ціною та раціональних умовах. Договір страхування може бути укладений на певний термін, на конкретну кількість рейсів або під час окремих періодів експлуатації
icon
Авіаційні ризики
Застраховано
Додатково відшкодовуємо витрати на:
Додатково відшкодовуємо витрати на:
 • транспортування пошкодженого повітряного судна на ремонтне підприємство
 • доставку працівників, матеріалів та агрегатів до місцезнаходження пошкодженого повітряного судна
 • повернення повітряного судна з місця ремонту до найближчого аеропорту
 • забезпечення безпеки повітряного судна у зв'язку з його аварійною або вимушеною посадкою
 • пошукові роботи для встановлення місцезнаходження застрахованого повітряного судна, що визнаний таким, що зник безвісти 
Відправити заявку
Рівень фінансової стійкості ІНГО
uaAAifr
прогноз - «У розвитку»
8.12.2023
Часті питання
В цьому розділі ми зібрали питання, що виникають у клієнтів найчастіше. Якщо ви не знайшли інформацію, яка вас цікавить, будь ласка, скористайтесь формою зворотного зв’язку.
Часті питання
Які ризики ми покриваємо?

Збитки від повної (фактичної або конструктивної) загибелі або пошкодження повітряного судна під час польоту, руління, перебування на землі, зникнення повітряного судна безвісти; необхідні та доцільні витрати на зменшення розміру збитку, рятування, охорону і транспортування застрахованого повітряного судна до найближчого місця ремонту.

Страхування повітряного судна діє лише під час польоту?

Ні, ми пропонуємо застрахувати ризики, пов’язані з повною втратою та пошкодженням повітряного судна, які виникають під час: руління, польоту або перебування на землі.

На які види польотів надається страхове покриття?

Страхове покриття надається з урахуванням різних географічних меж для різних видів польотів: пасажирські перевезення, вантажні перевезення, польоти авіації загального призначення (некомерційна льотна діяльність), навчально-тренувальні польоти, випробувальні польоти, демонстраційні польоти, польоти для надання медичної допомоги, авіаційні роботи.

Що відбувається з договором страхуванням, якщо повітряне судно простоює на землі?

Договором страхування може бути передбачений перерахунок страхової премії у випадку простою повітряного судна. Невикористана частина премії підлягає поверненню або зарахуванню на наступні періоди експлуатації.

Що таке «франшиза»?

Франшиза це частка збитку, що сплачується страхувальником. Розмір франшизи віднімається від страхової виплати. 

Участь страхувальника в ризику (франшиза) обмежується тільки франшизою по пошкодженням. Франшиза відносно повної втрати повітряного судна не застосовується. 

Документи
Додатково пропонуємо
Страхування малої та бізнес авіації
Детальніше
Страхування безпілотників
Детальніше
Страхування відповідальності авіаперевізника/авіаексплуатанта
Детальніше
Страхування відповідальності аеропорту
Детальніше