БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Підсумки 2020: виплати клієнтам зросли на 17%, «ІНГО» врегулювала 145 тис страхових подій

25.03.2021

У 2020 році «Страхова компанія «ІНГО» врегулювала понад 145 тис страхових подій і за своїми зобов’язаннями перед клієнтами виплатила понад 768 млн грн, це на 17% більше ніж у 2019 році.

Водночас у першому півріччі 2020 року через стрімке скорочення соціальної активності кількість страхових подій зменшилася на 19%.

Зважаючи на обмеження перетину кордонів, суттєво впали продажі договорів страхування «Зелена картка» та страхування виїжджаючих за кордон.

У медицині збільшується попит на отримання послуг дистанційно, кількість візитів до клінік скоротилася. Ситуація з COVID-19 посилила важливість захисту здоров’я, тому страхові премії та виплати в ДМС стабільно збільшуються. Обсяг премій в порівнянні з минулим роком підвищився на 33,7%.

Також зростав попит на нові продукти з автострахування КАСКО, зокрема продукти з перемінною вартістю. Після тимчасового скорочення попиту у першому кварталі 2020 року загальний обсяг премій в сегменті КАСКО перевищив минулорічний показник на 3%. У сегменті ОСЦПВ скорочення бізнесу не відбулося - зростання на 36%. Також на 5% збільшився обсяг премій в добровільному страхуванні відповідальності.

«Минулого року, незважаючи на високу «турбулентність» зовнішнього середовища, в компанії продовжувалась реалізація проєктів щодо підвищення операційної ефективності та створення інноваційного середовища. У 2020 році ми отримали понадпланові фінансові результати, реалізували серію бізнес- та ІТ-проєктів», – сказав голова правління АТ «СК ІНГО» Ігор Гордієнко.

За його словами, компанія планує дотримуватися трансформаційної стратегії, спрямованої на розвиток передової аналітики, створення низки нових продуктів та сервісів, каналів дистрибуції, а також на розвиток та навчання персоналу.

Загалом за підсумками 2020 року компанія «ІНГО» зібрала понад 1,6 млрд грн страхових премій, що на 8% перевищує показники аналогічного періоду 2019 року. Чистий прибуток компанії - майже 92 млн грн.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%