Наприкінці травня страхова компанія ІНГО взяла участь у двох значущих заходах аграрного сектору: AGRO UKRAINE SUMMIT GRAIN STORAGE FORUM та Конференції GRAIN UKRAINE. Ці події зібрали провідних фахівців та представників аграрного ринку, щоб обговорити актуальні питання, що стоять перед галуззю, та знайти спільні рішення для забезпечення стабільного розвитку агробізнесу в Україні.

AGRO UKRAINE SUMMIT GRAIN STORAGE FORUM є ключовою платформою для обговорення питань зберігання зерна, логістики та управління аграрними запасами. Цього року форум зосередив увагу на новітніх технологіях зберігання зернових культур, інноваційних підходах до логістики та оптимізації витрат. Учасники заходу мали можливість обмінятися досвідом та найкращими практиками, обговорити питання якості зберігання продукції та зниження ризиків, пов'язаних зі зберіганням зерна.

Конференція GRAIN UKRAINE 2024 зібрала провідних аграріїв, трейдерів, експертів та представників влади для обговорення глобальних трендів та перспектив розвитку зернового ринку України. На конференції обговорювалися питання міжнародної торгівлі зерновими, впливу кліматичних змін на врожаї, технологічних інновацій у сільському господарстві та роль України на світовому зерновому ринку. Окрему увагу приділили темі страхування аграрних ризиків, що є надзвичайно актуальною в сучасних умовах. 

Під час обох заходів страхова компанія ІНГО вкотре переконалася у зростаючому попиті на страхування аграрних ризиків. До стандартного переліку загроз, таких як погані погодні умови та стихійні лиха, додалися ще й воєнні ризики. Це суттєво впливає на стабільність та розвиток аграрного сектору, підвищуючи необхідність надійного страхового захисту.

ІНГО є визнаним лідером у страхуванні від воєнних ризиків за версією ТОП-100 та Delo.ua. Наші програми страхування забезпечують всебічний та надійний фінансовий захист для аграріїв, допомагаючи їм справлятися з усіма викликами, які постають перед галуззю. Ми надаємо індивідуальні рішення, що відповідають потребам наших клієнтів, та гарантуємо надійний захист у найскладніших умовах, в тому числі і від воєнних ризиків.

СК ІНГО залишається вірною своєму зобов’язанню підтримувати аграріїв України, пропонуючи інноваційні страхові продукти та високоякісний сервіс. Віримо, що спільними зусиллями зможемо забезпечити стабільний розвиток агробізнесу та підвищити його конкурентоспроможність на світовому ринку.

icon
Підписуйся на новини
щоб бути в курсі спеціальних пропозицій та всього найцікавішого!