Партнерам

Запрошуємо до співпраці

Партнерство заради успіху

Партнерство з кращими компаніями України та світу дозволили INGO побудувати широку мережу сервісів для обслуговування наших клієнтів.

Компанія має бездоганну репутацію та надає послуги високої якості. Партнери готові разом з нами трансформуватись в умовах нової сучасної економіки та орієнтовані на довгострокову співпрацю.

INGO співпрацює з 54 партнерами по міжнародному бізнесу та має досвід роботи у перестрахуванні з партнерами у 32 країнах світу. Ми налагодили співробітництво з 18 банками, 545 медичними установами, 36 брокерами. З нами працюють 12 лізінгових компаній, 134 автосалони, 215 станцій технічного обслуговування, 46 сюрвеєрів, понад 1800 аптек, 150 туристичних компаній, 723 страхових агенти та понад 300 партнерів з продажу.

Банки

Разом зі страховими компаніями банки входять до єдиної системи фінансових посередників та мають стільки спільних інтересів, що просто зобов'язані працювати разом.

Банки

Брокери

Страхові брокери є найкращими помічниками та експертами як для споживачів, так і для страхової компанії. Тому є напрочуд важливими партнерами для нас, адже вони не лише працюють зі страховими продуктами INGO, а й допомагають нам стати кращими, даючи ідеї та натхнення для вдосконалення.

Брокери

Страхові компанії

Ми дбаємо про ефективне управління своїми ризиками аби не бути вразливими перед катастрофічними та руйнівними збитками великих масштабів. І саме перестрахування відіграє ключову роль у підтримці платоспроможності та ефективності капіталу страхової компанії.

Страхові компанії

Медичні заклади

INGO організовує медичні послуги для сотень тисяч своїх клієнтів, тому ми маємо постійну потребу в закупівлі медичних послуг. Серед наших партнерів – лише найкращі заклади державного та приватного сектору, які готові стати учасниками ринку добровільного медичного страхування.

Медичні заклади

Автодилери та СТО

Автодилери, які представляють конкретного автовиробника, вже давно надають своїм клієнтам значно більший перелік сервісів, ніж звичайний продаж. Разом зі станціями технічного обслуговування вони є надважливими партнерами у ланцюзі автосервісу.

Автодилери та СТО

Агенти

Для нас кожен страховий агент – це партнер. А з партнерами ми встановлюємо довгострокові ділові стосунки, що є вигідними для всіх. Наші страхові агенти діють від імені компанії, використовують можливості інфраструктури та всю силу бренду INGO. Робота страхового агента дозволить розбудувати власний мобільний бізнес із гнучким графіком та високим прибутком.

Агенти

Лізингові компанії

Ми знаємо про важливість безперервної діяльності лізингових автомобілів, отже, пропонуємо максимально спрощену систему електронного документообігу для страхування та врегулювання страхових подій. INGO гарантує якість та швидке відновлення постраждалої техніки аби ваші клієнти не несли втрат у своєму бізнесі.

Лізингові компанії

Експерти

INGO постійно проводить власну оцінку збитків та робить системні замовлення на експертизу зовнішнім спеціалістам. Аджастери, сюрвеєри, аварійні комісари, експерти товарознавці, трасологи та інші спеціалісти виступають нашими надійними партнерами як в Україні, так і на міжнародному рівні.

Експерти

Туристичні компанії

Наше спільне завдання – зробити подорож туристів максимально безпечною, допомогти їм заощадити, попередити ускладнення, мінімізувати ризики. Надаємо лише якісне страхове покриття, вчасні оперативні послуги асистансу та післяпродажний супровід.

Туристичні компанії

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%