БETA-ВЕРСІЯ

Назад

У Києві в медцентрі «ІНГО» можна безкоштовно отримати щеплення від СOVID-19

03.09.2021

У медичному центрі «ІНГО» кожен бажаючий може безкоштовно вакцинуватися від СOVID-19.

МЦ «ІНГО» приєднався до державної програми та відкрив два сертифіковані МОЗ пункти вакцинації – на вул. Великій Васильківській, 54Б, та вул. Ревуцького, 5А у Києві. Наразі у цих пунктах можна щепитися вакцинами виробництва Pfizer та CoronaVac.

Для цього потрібно записатися на процедуру за номерами телефонів – (044) 591 50 21 та (067) 350 16 02. Щеплення від коронавірусу проводиться з понеділка по п’ятницю з 9 до 19:00.

«Медичний центр ІНГО» входить до складу АТ «Страхова компанія «ІНГО», яке працює на ринку страхування з 1994 року.

 

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%