БETA-ВЕРСІЯ

Назад

У липні 2022 кількість організованих медичних послуг збільшилася на 15%

09.08.2022

Про це повідомили в департаменті особистих видів страхування «Страхової компанії «ІНГО». Щоденно в «ІНГО» фіксується приблизно 1100 звернень. А всього протягом липня компанія організувала та сплатила для застрахованих понад 13 200 медичних послуг на суму 17,8 млн грн.   

«Клієнти, які в березні-квітні призупиняли медичне страхування, поступово відновлюють свої договори», - зазначив заступник голови правління Сергій Майстренко. – «Разом зі збільшенням активності вже існуючих клієнтів це призводить до загального зростання рівня користування медичними послугами». 

Найбільше з них припадає на медичні консультації (38%) та лікарські препарати (30%). Також досить часто зверталися по стоматологічні послуги (11%) та для отримання інструментальної діагностики (13%). Решта - лікувальний масаж, медичний огляд, вітамінізація, офтальмологія, ведення вагітності, денний стаціонар та госпіталізація. 

Також протягом липня постраждалим внаслідок нещасних випадків було виплачено понад 1 млн грн. 

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%