БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Захист малого і середнього бізнесу є особливо актуальним на час локдауну – експерт ІНГО

15.09.2021

Малий та середній бізнес (МСБ), який є більш вразливим до будь-яких негативних чинників, потребує більшого захисту, особливо у період локдауну, переконана керівниця відділу андерайтингу страхової компанії «ІНГО» Аліна Демченко.

«На відміну від великих підприємств, представники малого та середнього бізнесу, (наприклад, кав’ярня чи невеличкий магазин) не мають великого запасу міцності, щоб впоратися з викликами, що виникають в умовах кризи чи нестабільності. І часто такий бізнес для їх власників є справою життя, головним та єдиним активом, втрата якого означатиме фінансовий крах», – розповідає Аліна Демченко. – «Тому для сегменту МСБ вже давно розроблені спеціальні страхові програми, що дозволяють захистити бізнес на випадок негараздів».

Особливої уваги невеликий бізнес потребує під час вимушеного тимчасового закриття. В такі періоди суттєво зростають ризики протиправних дій, пожежі, залиття та інших інцидентів, неконтрольованих через відсутність персоналу на робочому місці.

Наразі страхове покриття розширене додатковою можливістю застрахувати також і власну відповідальність МСБ. Це означає, що навіть невеликі підприємства можуть убезпечитись від претензій за шкоду, яку вони можуть завдати клієнтам, відвідувачам і просто стороннім людям. Такий захист дозволяє за рахунок страхової компанії компенсувати збитки, завдані іншим людям або їхньому майну (наприклад, сплатити вартість лікування відвідувача, що травмувався на слизькій сходинці на вході до магазину чи кав’ярні).

Відзначає експерт і доступність страхової програми. Завдяки оптимізації бізнес-процесів, зокрема в розрахунку тарифів та умов страхування, в «ІНГО» здатні запропонувати доступне страхове покриття для МСБ протягом 20 хвилин.

За словами А.Демченко, у порівнянні зі стандартними корпоративними програмами, МСБ проходять простіші процедури врегулювання збитків у разі настання страхового випадку, надають менший перелік документів та в результаті отримують відшкодування протягом 2-х тижнів.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%