БETA-ВЕРСІЯ

Назад

«ІНГО» застрахувала будівництво моста в Кременчуці на суму 5,4 млрд грн

23.12.2021

Страхова компанія «ІНГО» застрахувала будівництво моста в Кременчуці, що на Полтавщині, а також об’їзну ділянку дороги Н-08 поблизу міста.

За словами експерта компанії «ІНГО» Олександра Плутаєва, будівництво таких великих інфраструктурних проєктів відбувається не часто, тому зведення одразу двох нових мостів – Запорізького і Кременчуцького – можна вважати знаковим в цілому для держави.

«Хоч ми і маємо в своєму портфелі договори страхування з реконструкції автодоріг, що можуть включати роботи на невеликих мостових переходах, проте страхування будівництва такого масштабу – це вперше для ІНГО. Тому ця угода претендент на звання «договору року», – додає він.

Кременчуцький міст у колаборації застрахували одразу дві страхові компанії, при цьому «ІНГО» забезпечує 60% покриття. Як пояснив Олександр Плутаєв, даний формат страхування є поширеною практикою для великих об’єктів. Таким чином будівельна компанія диференціює свої ризики.

Загальна страхова сума, на яку убезпечено Кременчуцький мостовий перехід і ділянку дороги, складає 9,05 мільярда гривень. Договором покриваються будівельно-монтажні роботи, обладнання і відповідальність перед третіми особами за шкоду, завдану в процесі виконання робіт.

Страхувальником виступила будівельна турецька компанія Dogus Insaat Ve Ticaret A.S., яка вже понад 70 років зводить об’єкти різного масштабу в Туреччині, Катарі, Омані, Болгарії, Марокко, а також у Казахстані, Саудівській Аравії та Індії. В Україні компанія виконала кілька проектів, зокрема термінал D в аеропорту «Бориспіль» і Дарницький міст в Києві.

Як зазначив віце-президент Dogus Insaat пан Серкан Мисирлиоглу, страховиків для такого важливого об’єкту обирали, ґрунтуючись на попередньому досвіді роботи в Україні.

«По-перше, компанія ІНГО має достатній рівень експертизи в роботі з ризиками такого масштабу. По-друге, у них організоване надійне перестрахування і зрештою ми впевнені, що можемо покладатися на досвідчених спеціалістів страховика та його партнерів», – сказав пан Серкан Мисирлиоглу.

Крім того, компанія Dogus застрахувала свою відповідальність як роботодавця на страхову суму майже 67 мільйонів гривень. До будівництва мосту будуть залучені як турецькі, так і українські фахівці.

Міст у Кременчуці має загальнонаціональне значення. На сьогодні перетнути річку Дніпро у Кременчуці можна лише Крюківським мостом, який збудовано майже 150 років тому. Мостом пролягають дороги державного значення М-22 Полтава – Олександрія, Н-08 Бориспіль – Маріуполь. А найближчі автомобільні мости, які відповідають умовам сучасного руху, знаходяться в радіусі 500 км.

В «Укравтодорі» цей проект називають показовим. Запланована протяжність мосту – 1,7 кілометра. Споруда матиме чотири смуги руху, по дві в кожному напрямку. Конструкція має враховувати сучасні світові підходи до проектування і будівництва. 95% матеріалів, які використовуватимуть для споруди, виробляються в Україні. Очікується, що таким чином буде навантажена українська металургія, видобування та переробка.

Будівельні роботи на проекті «Кременчуцький міст» вже розпочалися. Турецька компанія Dogus завезла обладнання, облаштувала будівельний майданчик і спорудила бетонний завод. Наразі завершується монтаж пристані. З наступного року розпочнеться масштабне будівництво. Звести Кременчуцький міст планують за три роки.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%