БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Страховий поліс ОСАГО від "ІНГО Україна" тепер можна оформити і купити через месенджер VIBER першого українського міжнародного банку

25.03.2019 1 минута

ПрАТ АСК «ІНГО Україна» спільно з партнером – Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) – пропонує сервіс оформлення страхового полісу через месенджер Viber. Послуга доступна для всіх власників транспортних засобів, незалежно від того, в якому банку вони обслуговуються.

Для початку оформлення полісу, необхідно перейти з паблік-аккаунту ПУМБ у Viber до діалогів. Після цього в меню онлайн-банкінгу ПУМБ у Viber перейти в розділ «Послуги» /«Автоцивілка (ОСЦПВО)». 

Процес оформлення займає близько 5 хвилин. Потрібно внести дані паспорта, ІПН та інформацію про транспортний засіб (назву населеного пункту або номер сервісного центру МВС, в якому зареєстровано авто, та об’єм двигуна). Наразі через Viber можна оформити «Автоцивілку» для легкового авто, що не використовується в якості таксі або пільговими категоріями населення.  

Згідно з українським законодавством, поліс ОСЦПВ може випускатися як в паперовому, так і в електронному вигляді. Оформлення страховки у Viber передбачає обидва варіанти. При оформленні паперового полісу він буде безкоштовно доставлений на вказану адресу протягом 3-5 робочих днів. Оформлюючи електронний поліс, ви отримаєте його на e-mail відразу після оплати страхового платежу.

Електронний поліс більш зручний, адже: 

  • після оплати страхового платежу поліс одразу буде надісланий на ваш e-mail
  • не потрібно підлаштовувати свій графік під кур'єра для зустрічі з ним
  • електронний поліс не потрібно возити з собою, тому його неможливо втратити або пошкодити. Співробітники Національної поліції зможуть перевірити дійсність полісу в онлайн режимі за допомогою планшету

Оплата здійснюється онлайн через сервіс PayHub – у Viber приходить коротке посилання, перейшовши за яким потрібно ввести реквізити картки та оплатити поліс.

Щоб вчасно продовжити дію договору страхування, можна скористатися сервісом для нагадування про закінчення терміну дії поліса ОСЦПВО. Все що потрібно – вибрати місяць закінчення ОСЦПВО. За тиждень до початку місяця у Viber прийде нагадування про закінчення терміну дії ОСЦПВО та пропозиція переоформити поліс.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%