БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Страхові послуги від СК «ІНГО» доступні у відділеннях Банку Кредит Дніпро

22.12.2020

АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» та СК «ІНГО» розпочали співпрацю щодо оформлення страхових послуг у відділеннях банку.

В межах проєкту клієнти банку можуть швидко оформити найбільш популярні та важливі страхові продукти: медичну страховку - "Короназахист+", туристичну страховку або ж "Е-Автоцивілка 3 в 1" (ОСЦПВ, Автоцивілка та "Свідомий захист") у відділеннях фінустанови на всій території України. Фахівці АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» пройшли спеціальне навчання та самостійно можуть проконсультувати щодо страхових продуктів.

«Така співпраця – перший етап ефективної взаємодії між АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» та страховою компанією «ІНГО» в якості членів Банківської групи "Кредит Дніпро"», - розказав Тарас Горкун, заступник голови правління з роздрібного бізнесу та digital-трансформації АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО».

«Ми впевнені, що інтеграція фінансових сервісів Банку Кредит Дніпро та «ІНГО» дозволить обом установам зробити обслуговування своїх клієнтів ще кращим. Коли людина в «одному вікні» може отримати цілий комплекс фінансових послуг, це позитивно відображається і на лояльності, і на продажах, – зауважив Віктор Шевченко, заступник голови правління СК «ІНГО». – «Для цього впроваджується єдина платформа, що дозволяє достатньо легко випускати страхові поліси. ІНГО в свою чергу забезпечує прозорість ціноутворення та повноту інформації щодо умов страхування», - зазначив він.

Деталі щодо страхових продуктів можна дізнатися у відділеннях банку та зателефонувавши до контакт-центру.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%