БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Страхова компанія «ІНГО» відзначена премією FinAwards-2022 в номінації «Кращий продукт добровільного медичного страхування».

01.09.2022

Компанія отримала нагороду 26 серпня у Києві під час церемонії нагородження банків, фінансових і страхових компаній FinAwards.

«Цього року вся країна, і, зокрема, фінансовий сектор, проходять надзвичайні випробування», - відзначив заступник голови правління ІНГО Сергій Майстренко. – «Тому ця нагорода стала для всіх нас важливим визнанням. Підтвердженням того, що, незважаючи ні на що, ми робимо корисну річ. І, як би пафосно це не звучало, - надаємо наші послуги якісно та професійно».  

Премія визначає найкращі фінансові, інвестиційні та страхові продукти, клієнтські сервіси, IT-впровадження та рекламні проєкти. Організатори (сайти Мінфін та Finance.ua) зазначають, що прагнуть відзначити найкращі фінансові рішення та компанії з високою якістю обслуговування для споживачів фінансових послуг. Традиційно переможці у всіх номінаціях визначаються шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертної групи редакції вищезазначених сайтів та відкритого голосування читачів.

Щодо страхових продуктів, які відзначені нагородою, Сергій Майстренко зазначив, що вони стали такими, в першу чергу завдячуючи досвіду компанії та відгукам клієнтів. «Саме клієнти допомагають нам протягом багатьох років вдосконалювати сервіс та продукти. І саме тому ми завжди намагаємося підтримувати з ними міцну комунікацію», - підкреслив він. Відзначив Сергій Майстренко також професійну команду продавців, андерайтерів, операторів контакт-центру, врегулювальників та партнерів, без яких успіх був би неможливим.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%