БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Страхова компанія «ІНГО» покриватиме ризик захворювання на COVID-19 в туристичних полісах без підвищення вартості

03.07.2020

АТ «СК «ІНГО» оновила правила страхування виїжджаючих за кордон. Зміни стосуються страхового покриття захворювань, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2 (COVID-19).

Відповідно до нових умов страхування ІНГО, діагностування та лікування коронавірусу покриватиметься страховим полісом за аналогією з іншими звичайними вірусами і не буде підпадати під виключення пандемічного характеру.  Первинні діагностичні заходи та тестування на COVID-19 за кордоном будуть відшкодовуватися страховою компанією у разі отримання позитивного результату. Окрім того, страхова компанія компенсуватиме витрати на вимушену обсервацію в країні перебування, якщо це не передбачено місцевим законодавством. Під час тривалого перебування на стаціонарному лікуванні компанія покриватиме медичні витрати застрахованої особи в обсязі до 5 тис дол/євро протягом 7-15 діб після закінчення дії договору. Також підпадає під покриття фінансові ризики, пов’язані із вимушеною відмовою від поїздки або її перенесенням. За опцією встановлена страхова сума у межах 100 тис грн.

Нововведення не вплинуть на вартість страхового полісу.

«В такий спосіб ми намагаємося підтримати українських туристів та зробити подорожі фінансово безпечними», - зауважив заступник голови правління Віктор Шевченко. – «Компанія прийняла рішення не змінювати вартість страхування, аби медична допомога за кордоном була доступною для українців навіть в умовах пандемії», - зазначив він.

Нові правила страхування виїжджаючих за кордон вступають в силу та поширюються на договори страхування з 06.07.2020

Докладніше з умовами страхування можна ознайомитися за посиланням 

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%