БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Страхова компанія ІНГО надаватиме покриття воєнних ризиків у програмах особистого страхування

04.05.2022

Страхова компанія ІНГО готова включати до страхових програм покриття шкоди, заподіяної життю та здоров’ю застрахованих осіб внаслідок воєнних дій.

Про це повідомив заступник голови правління компанії Сергій Майстренко. За його словами, покриття буде включатися до основних програм добровільного медичного страхування та страхування від нещасних випадків у корпоративному сегменті для цивільних осіб. Окреме придбання такого ризику не передбачено.

«Опції, що включають покриття воєнних ризиків – це відповідь на запити наших корпоративних клієнтів, які в умовах воєнного стану в країні турбуються про здоров’я та фінансовий захист співробітників», - зазначив Сергій Майстренко. – «ІНГО завжди намагається відповідати очікуванням ринку і наразі у нас є сформоване бачення як оперувати таким ризиком, незважаючи на високу долю невизначеності».

Умови страхування та процедури врегулювання практично не відрізняються від стандартних.

В програмах страхування від нещасного випадку покриття передбачає виплату грошового відшкодування у разі смерті та інвалідності 1-3 гр, що сталися внаслідок воєнних дій. Страхова сума коливається в межах 50-150 тис. грн. Придбати покриття можна на 3 місяці з можливістю пролонгації.

За програмами добровільного медичного страхування постраждалій людині буде організовано та сплачено медичну допомогу. Страхова сума залежить від лімітів (групових та індивідуальних), чисельності застрахованого колективу та наповнення основного покриття. Тривалість дії покриття поширюється на весь час дії основного договору.

Для довідки:
АТ «Страхова компанія «ІНГО» має понад 25-річний досвід роботи на ринку. Від 2017 року основним акціонером компанії є українська бізнес-група DCH Олександра Ярославського. Компанія входить до переліку найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. Має 29 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. «ІНГО» є повним членом Моторного (транспортного) Страхового Бюро України (МТСБУ), членом Американської Торговельної Палати (АСС), Європейської Бізнес Асоціації (EBA) Національної Асоціації Страховиків України (НАСУ) та Міжнародної Торгової Палати (ICC). 15.11.2021 рейтингове агентство «IBI-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ СК «ІНГО» за національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА, прогноз «у розвитку».

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%