БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Страхова компанія «ІНГО» відшкодовуватиме аграріям збитки, що сталися внаслідок воєнних дій

18.09.2023

Страхова компанія «ІНГО» розширила програму страхування озимих посівів та готова включати до стандартного страхового захисту додаткове покриття воєнних ризиків, яке допоможе агропідприємствам зберегти фінансову стабільність.

Окрім стандартних ризиків, до яких належать різноманітні негативні погодні фактори (надзвичайно низька температура, льодова кірка, випрівання, посуха тощо) «ІНГО» готова страхувати ризики пошкодження посівів в результаті подій, що прямо чи опосередковано стали наслідком воєнних дій.

Застрахувати від воєнних ризиків можна озимі посіви, що знаходяться на неокупованій території, але не ближче 50 км від зони бойових дій або державного кордону з Республікою Білорусь та Російською Федерацією.

«В світовій практиці воєнні ризики завжди знаходяться у переліку стандартних виключень, а збитки по ним не відшкодовуються», – зазначає директор департаменту корпоративного страхування «ІНГО» Сергій Кривошеєв. – «Проте зараз в Україні склалася ситуація, коли ми готові переглядати правила, аби створити для аграріїв більше можливостей. Адже розуміємо, що від їхньої успішності залежить не лише економічний стан аграрного сектору, а й багатьох інших».

У разі настання страхового випадку «ІНГО» компенсує понесені витрати на посів та вирощування сільськогосподарських культур, які були пошкоджені або знищені через безпосередні дії військових (в тому числі маневри чи інші заходи), переміщення військової техніки, будівництва оборонних споруд, витрати на розмінування тощо. Компанія бере на себе відшкодування таких витрат в залежності від обсягу застрахованих посівів з лімітом від 500 тис. до 2 млн. грн.

Врегулювання страхових випадків для подальшого відшкодування збитків проводиться за звичайною процедурою протягом 15 днів з моменту подачі необхідних документів. Документ, що підтверджує факт настання страхового випадку за воєнними ризиками, потрібно отримати у військово-цивільної адміністрації, ДСНС або Національної Поліції.

Скористатися пропозицією можуть підприємства, що страхують понад 1500 га озимини. Страхування розповсюджується на всі озимі культури, які вирощуються промисловим способом. Посіви приймаються на страхування до 15 грудня 2023 року.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%