БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Працюємо за спрощеною системою врегулювання

31.03.2022

Шановні клієнти, наразі ІНГО працює за спрощеною системою врегулювання страхових випадків.

Це означає, що страхова виплата буде оформлена дистанційно без візиту до офісу. Документи, необхідні для прийняття рішення щодо страхового відшкодування за договорами добровільного медичного страхування, Автоцивілки, КАСКО, іншого страхування майна тимчасово можна направляти у вигляді сканованих або фотокопій. Зробити це можна на імейл medexpert@ingo.ua (для медичного страхування) та cc@ingo.ua (для автострахування та майнових видів страхування). В заяві обов’язково просимо вказати актуальний контактний номер телефону та імейл застрахованої особи, за якими можна зв’язатися у разі необхідності будь-яких уточнень. Також на вказану електрону адресу буде надіслана інформація про стан справи після розгляду документів. 

Нагадуємо, що контакт-центр в умовах воєнного стану тимчасово працює за спеціальним графіком

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%