БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Агентство IBI-Rating оновило рейтинг фінансової стійкості «ІНГО»

16.11.2021

Рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг фінансової стійкості АТ «СК «ІНГО» на рівні uaAAifr з прогнозом «у розвитку».

Страхова компанія з таким рейтингом характеризується відмінною фінансовою стійкістю. Вона є надійною, вчасно здійснює виплати та має відмінну репутацію. Водночас в агентстві звертають увагу на певну чутливість до впливу зовнішніх та внутрішніх факторів.

Рейтинг на рівні uaAAifr обумовлений низкою факторів, зокрема збалансованістю страхового портфеля та стабільністю динаміки обсягу зароблених страхових премій, прийнятністю показників капіталізації та ефективності діяльності.

У IBI-Rating також підтвердили кредитний рейтинг АТ «СК «ІНГО» на рівні uaAA, прогноз – «у розвитку».

Такий рівень кредитного рейтингу обґрунтований сильними ринковими позиціями, а також добре розвиненими каналами продажів – це сприяє стабільній динаміці надходжень страхових платежів. Крім того, компанія має високі показники платоспроможності, на початку жовтня її фактичний запас перевищував нормативний у 2,3 рази.

В агентстві зазначають, що компанії з рейтингом uaAA характеризуються дуже високою кредитоспроможністю.

АТ «Страхова компанія «ІНГО» працює на ринку страхування з 1994 року.  Має 29 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. Компанія входить до переліку найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%