БETA-ВЕРСІЯ

Назад

IBI-Rating підтвердило рейтинг фінансової стійкості «ІНГО» на рівні uaAAif

15.06.2021

Рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг фінансової стійкості АТ «СК «ІНГО» на рівні uaAAifr з прогнозом рейтингу «у розвитку».

Спеціалісти пояснюють, що підтвердження рівня рейтингу «ІНГО» обумовлено входженням компанії в число найбільших учасників страхового ринку України, збалансованістю страхового портфеля та стабільною динамікою обсягу зароблених страхових премій

Також в рейтинговому агентстві відзначили прийнятні показники капіталізації та ефективності діяльності, а також високу якість і достатню диверсифікацію активів, якими представлені страхові резерви.

Водночас IBI-Rating зазначає істотний обсяг резервів заявлених, але не виплачених збитків (переважна сума яких припадає на частку перестраховиків), нестабільність операційного середовища, мінливість регуляторного поля, а також чутливість дохідної бази компанії до зміни ситуації в реальному секторі.

Прогноз «у розвитку» обумовлений невизначеністю щодо впливу на фінансовий стан страхової компанії очікуваного сповільнення ділової активності внаслідок погіршення епідеміологічної ситуації в країні та введення економічних та адміністративних обмежень до економічних суб’єктів та населення.

Також рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг АТ «СК «ІНГО» на рівні uaAA, прогноз рейтингу «у розвитку».

Як пояснили в агентстві, це обумовлено прийнятними показниками капіталізації та ефективності діяльності, збалансованістю страхового портфеля, сильними ринковими позиціями, високими показниками платоспроможності, а також наявністю розгалужених каналів продажів, що сприяє стабільній динаміці надходжень страхових платежів.

АТ «Страхова компанія «ІНГО» працює на ринку страхування з 1994 року. Від 2017 року основним акціонером компанії є українська бізнес-група DCH Олександра Ярославського.

Компанія входить до переліку найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%