БETA-ВЕРСІЯ

Назад

«ІНГО» на 26% збільшила обсяг зароблених премій за останнє півріччя

06.08.2021

Страхова компанія «ІНГО» зібрала понад 966 млн грн страхових премій протягом першого півріччя 2021 року. Це на 26% більше, ніж показники аналогічного періоду 2020 року.

Компанія, виконуючи свої зобов’язання перед клієнтами, виплатила понад 416 млн грн. Тобто на 20% більше, ніж у січні-червні 2020 року. При цьому було врегульовано понад 92 тис страхових подій.

Ми дотримуємося нормативів і критеріїв щодо ліквідності, достатності капіталу, якості активів та ризиковості операцій. Зокрема, фактичний запас платоспроможності складає 687 101 тис грн та перевищує нормативний на 390 254 тис грн.

Крім того, за перше півріччя 2021 року у вигляді страхових резервів сформували 1,226 млрд грн. Цей показник вищий на 13% за попередній період.

Компанія «ІНГО» працює на ринку страхування понад 25 років, має 29 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування і входить до переліку найбільших страхових організацій України.

У 2021 році рейтингове агентство «IBI-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ СК «ІНГО» за національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА, прогноз «у розвитку».

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%