БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Експерт: «ІНГО» – серед лідерів з оцінки людського фактора на підприємствах

25.11.2021

Страхова компанія «ІНГО» є однією найкращих страхових компаній з оцінки людського фактора на підприємствах. Про це заявив керівник напряму інженерно-технічного ризик аудиту «ІНГО» Віталій Мельник під час вебінару про запобігання виробничим ризикам, організованого Національним науково-дослідним інститутом промислової безпеки та охорони праці.

«ІНГО» є однією з перших страхових компаній, які почали впроваджувати цю систему. В Україні ми є серед лідерів по аналізу системи управління (людського фактора). Ми відходимо від технічних аспектів і дивимося на людей. Оцінюємо підприємство, зважаючи на «людський фактор», – зазначає він.

За словами експерта, аналіз збитків показує, що переважно вони виникають саме за участі людини. Через розвиток технологій та ускладнення виробничих процесів «людський фактор» набуває все більшого значення.

Проте в останні роки в Україні спостерігається позитивна тенденція, оскільки багато підприємств намагаються запроваджувати і дотримуватися високих виробничих стандартів, додає Віталій Мельник.

«Під час передстрахового огляду ми звертаємо увагу на загальне ведення господарства, на реалізацію внутрішніх стандартів, планування на випадок надзвичайних ситуацій. Передстраховий огляд проводиться з метою мінімізацїї настання страхової події», – пояснює він.

Страховики після огляду дають рекомендації щодо захисту потенційного об’єкту страхування, їх виконання дозволить власникам підприємств зменшити свої ризики.

АТ «Страхова компанія «ІНГО» працює на ринку страхування з 1994 року. Має 29 ліцензій на різні види обов’язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. Компанія входить до переліку найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%