БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Кредитний рейтинг АСК "ІНГО Україна" оновлено на рівні uaаa зі стабільним прогнозами

25.03.2019 1 минута

7 грудня 2018 року національне рейтингове агентство IBI Rating оновило довгостроковий кредитний рейтинг АСК «ІНГО Україна» за національною рейтинговою шкалою на рівні uaAA (прогноз стабільний). У рейтинговому звіті зазначається, що інвестиційний рівень uaAA характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Прогноз кредитного рейтингу «стабільний» означає, що зміна кредитного рейтингу протягом року є малоймовірною.

 

Фактори, що обґрунтовують рівень кредитного рейтингу:

  • Сильні ринкові позиції, а також добре розвинуті канали продажів, що сприяє стабільній динаміці надходження страхових платежів
  • Прийнятні показники капіталізації та відсутність боргового навантаження
  • Збалансованість страхового портфеля
  • Висока якість та достатня диверсифікація активів, якими представлені страхові резерви
  • Суттєва частка резерву заявлених, але не виплачених збитків
  • Високі показники платоспроможності – станом на 01.10.2018 фактичний запас платоспроможності перевищував нормативний у понад 3 рази.
  • Високе значення комбінованого показника збитковості
  • Нестабільність операційного середовища, мінливість регуляторного поля, а також чутливість дохідної бази компанії до зміни ситуації в реальному секторі.

 

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%