БETA-ВЕРСІЯ

Назад

ІНГО дотримується вимог щодо прозорості - НБУ

25.07.2023

Страхова компанія ІНГО отримала підтвердження відповідності структури власності вимогам щодо прозорості 

Нацбанк України ухвалив рішення про підтвердження відповідності структури власності АТ «Страхова компанія «ІНГО» та АТ «Страхова компанія «ІНГО ЖИТТЯ» вимогам щодо прозорості. Інформація про це була оприлюднена на сторінці офіційного інтернет-представництва Національного банку 24 липня 2023 року.

Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг виніс відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 02 березня 2023 року № 15 «Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06 березня 2022 року № 39», що набрала чинності 04 березня 2023 року.

Нагадаємо, що раніше ІНГО отримала від регулятора дозвіл сплачувати валютні платежі за договорами з перестраховиками-нерезидентами (були заборонені після введення воєнного стану). Таке право можуть отримати лише українські страхові компанії, які відповідають низці вимог, серед яких:

  • відсутність рішення НБУ про визнання структури власності страховика непрозорою;
  • відсутність рішення НБУ про визнання ділової репутації страховика, його власників істотної участі або керівників чи ключових осіб небездоганною;
  • дотримання страховиком нормативу платоспроможності та достатності капіталу й нормативу ризиковості операцій. 
Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%