БETA-ВЕРСІЯ

Назад

110 млн грн сплатила страхова компанія «ІНГО» за надання медичних послуг своїм клієнтам у 2 кварталі 2023 року

14.07.2023

У 2 кварталі 2023 року застраховані в «ІНГО» особи отримали медичну допомогу на суму понад 110 млн грн.

Розмір виплат за програмами страхування від нещасних випадків також збільшився. Протягом квітня-червня 2023 року компанія сплатить більше, ніж за аналогічний період минулого року. Для відшкодування вже підтверджено заяв на суму понад 13,5 млн грн.

За інформацією департаменту особистих видів страхування, середня кількість звернень клієнтів тримається на досить високому рівні – приблизно 1500 контактів щодня, але є трохи меншою ніж у зимово-весняний період.

Що стосується аналізу популярності послуг, зауважується, що в цьому кварталі помітне відновлення в кількості наданих медикаментів. Виявилось, що зимовий спад був тимчасовим явищем, і цей період показав позитивний тренд збільшення кількості медикаментів у порівнянні з минулими роками. Також спостерігається збільшений попит на діагностичні послуги, що триває з вересня 2022 року. Консультації лікарів залишаються на стабільному рівні без суттєвих змін. Решта груп послуг, хоча складають менше 20% від загальної кількості, не показують виражених змін, за винятком медичного огляду, обсяг яких за останні місяці збільшився вдвічі порівняно з попередніми показниками.

«Компанія ІНГО продовжує працювати над поліпшенням своїх послуг та розширенням покриття, щоб задовольнити потреби наших клієнтів у надійному медичному страхуванні», - зазначив директор з особистого страхування Сергій Майстренко. - «Ми вдячні всім нашим клієнтам за довіру і обіцяємо продовжувати забезпечувати їх з найкращими рішеннями в галузі страхування».

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%