Страхова компанія «ІНГО», незважаючи на епідемію коронавірусу і карантинні обмеження, продовжує допомагати з лікуванням таких критичних захворювань як онкологія, окремими серцево-судинними захворюваннями та проведенням складних нейрохірургічних операцій.

Від початку 2020 року до вересня цього року для лікування в міжнародних медичних центрах було організовано 70 поїздок за кордон. Сума виплат за лікування згідно з програмою «Світова медицина» перевищила 19,5 мільйонів гривень.

«Через епідемію нам довелося скоригувати процес підготовки пацієнта до виїзду, але на лікування за цією програмою коронавірус не вплинув. Довелося готувати додаткові документи, які підтверджували, що людина їде на лікування. Це дозволяло громадянам України перетинати кордон в умовах жорстких карантинних обмежень», - розповіла Марина Зварич, керівниця управління особистого страхування компанії «ІНГО».

За її словами, найчастіше лікування критичних захворювань застрахованих проводиться в Ізраїлі та Іспанії, проте географія надання допомоги за цією програмою не обмежена лише цими країнами. В більшості випадків звертаються по допомогу в лікуванні онкозахворювань.

Програма страхування «Світова медицина» дозволяє лікувати критичні захворювання за кордоном. Вона забезпечує аорто-коронарне шунтування, заміну серцевого клапана, лікування онкозахворювань та проведення складних нейрохірургічних операцій вартістю до 1 млн євро.