АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» та СК «ІНГО» розпочали співпрацю щодо оформлення страхових послуг у відділеннях банку.

В межах проєкту клієнти банку можуть швидко оформити найбільш популярні та важливі страхові продукти: медичну страховку - "Короназахист+", туристичну страховку або ж "Е-Автоцивілка 3 в 1" (ОСЦПВ, Автоцивілка та "Свідомий захист") у відділеннях фінустанови на всій території України. Фахівці АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» пройшли спеціальне навчання та самостійно можуть проконсультувати щодо страхових продуктів.

«Така співпраця – перший етап ефективної взаємодії між АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» та страховою компанією «ІНГО» в якості членів Банківської групи "Кредит Дніпро"», - розказав Тарас Горкун, заступник голови правління з роздрібного бізнесу та digital-трансформації АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО».

«Ми впевнені, що інтеграція фінансових сервісів Банку Кредит Дніпро та «ІНГО» дозволить обом установам зробити обслуговування своїх клієнтів ще кращим. Коли людина в «одному вікні» може отримати цілий комплекс фінансових послуг, це позитивно відображається і на лояльності, і на продажах, – зауважив Віктор Шевченко, заступник голови правління СК «ІНГО». – «Для цього впроваджується єдина платформа, що дозволяє достатньо легко випускати страхові поліси. ІНГО в свою чергу забезпечує прозорість ціноутворення та повноту інформації щодо умов страхування», - зазначив він.

Деталі щодо страхових продуктів можна дізнатися у відділеннях банку та зателефонувавши до контакт-центру.