Страхова компанія «ІНГО» та медична мережа «Добробут» оголосили про запуск нової комплексної програми медичного страхування під назвою «Доброполіс».

Головна особливість спільної програми – лікування застрахованих на базі медичних закладів «Добробут». Програма передбачає покриття медичної допомоги при гострих станах захворювань, які вимагають лікування в стаціонарі або виклику невідкладної допомоги. Програмою покривається оперативне, медикаментозне лікування в умовах стаціонару, медичний догляд та харчування у медичній мережі «Добробут», виклик та транспортування невідкладною медичною допомогою. Скористатися страховою програмою можуть дорослі та діти, що мешкають у Києві та області.

«Ми створили цю страхову програму аби якомога більше людей мали можливість отримати доступ до якісної медицини, - пояснює директор з особистого страхування СК «ІНГО» Сергій Майстренко. – «Я вважаю, що в цій програмі нам вдалося поєднати всі переваги страхової медицини. А саме: оптимальну вартість медичних послуг та професійний підхід в організації медичної допомоги від одного з лідерів медичної галузі. Це дуже важливо в сучасних умовах».

Страховий поліс «Доброполіс» доступний в трьох типах: «Стандарт», «Люкс» та «Преміум». Вони відрізняються наповненням медичних послуг, що покриваються полісом, а також, відповідно його ціною, яка коливається від 1900 до 4600 грн на рік. Страхова сума становить до 200 тис грн та покриває вартість лікування більшості екстрених випадків.

За словами директора з корпоративних продажів «Добробуту» Дмитра Гроссу, «Добробут» – це велика медична екосистема, в якій пацієнт отримує доступ до повного комплексу експертної допомоги 24/7. А «Доброполіс» – це доступ до цієї екосистеми за доступною ціною. А саме: «до стаціонарного лікування та хірургічних операцій будь-якої складності, досвідчених фахівців, дбайливого медичного персоналу та сучасних комфортних умов лікування».

Більше про «Доброполіс» на сторінці проекту https://dobropolis.dobrobut.com/

Довідка:

АТ «Страхова компанія «ІНГО» має понад 25-річний досвід роботи на ринку. Від 2017 року основним акціонером компанії є українська бізнес-група DCH Олександра Ярославського. Компанія входить до переліку найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. Має 29 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. «ІНГО» є повним членом Моторного (транспортного) Страхового Бюро України (МТСБУ), членом Американської Торговельної Палати (АСС), Європейської Бізнес Асоціації (EBA) Національної Асоціації Страховиків України (НАСУ) та Міжнародної Торгової Палати (ICC). 19.12.2022 рейтингове агентство «IBI-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ СК «ІНГО» за національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА.

 

 “Добробут” – одна з найбільших в Україні приватних медичних мереж. До мережі входять 17 медичних центрів в Києві та Київській області, служба невідкладної допомоги, стоматологія та аптеки. Медичні центри мережі надають послуги для дітей та дорослих за понад 75 медичними напрямами. Щороку фахівці “Добробуту” проводять понад 7 000 операцій. У мережі працюють понад 2800 співробітників.