Здоров'я

Якісне медичне обслуговування

Корпоративне медичне страхування – це здоровий, а отже і ефективний персонал. Відповідна медична допомога персоналу та членам родини дозволяє зменшити втрати компанії через захворювання.

Для мінімізації збитків роботодавців INGO пропонує ряд рішень, які ми розробили разом з вами, нашими клієнтами. Ми розуміємо, що жоден бізнес не є однаковим. Тому за допомогою нашого медичного страхування ви можете створити рівень покриття відповідно до потреб вашої компанії.

Медичне страхування для підприємств

Медичними витратами підприємства можна управляти

INGO має власний сучасний медичний центр та співпрацює з приватними мережевими клініками, державними лікувально-профілактичними установами, мережами аптек та стоматологічними клініками задля кращого медичного сервісу для вас. У нас працюють одні з найдосвідченіших фахівців у цій галузі.

Але це не означає, що ми нав'язуємо свої ідеї. Насправді ми пишаємося тим, що слухаємо вас. Ваші відгуки дають змогу адаптуватися до нових викликів, дозволяють розробляти продукти в умовах змін ландшафту ризиків та надавати необхідні гнучкі рішення.

Проте розробка правильного рішення для захисту вашого підприємства - це лише початок. Під час обслуговування основним пріоритетом для нас є сервіс. Ми обіцяємо простий ефективний процес взаємодії із застрахованим персоналом та високий рівень фінансових гарантій.

Зв'язатись з експертом

Марина Зварич Керівник управління медичного страхування

Отримати консультацію

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%