Виробництво
та промисловість

Страхові рішення для виробничої
індустрії

Технологічний прогрес створює нові можливості у виробничій та промисловій галузях. Але при цьому постійно виникають нові й більш складні ризики.

Зростають кібер-ризики та ризики відповідальності, автоматизація всі більше контролює робочі процеси, а глобальний ланцюг поставок може постраждати через політичні заворушення або контролюючі органи.

Виробництво та промисловість

Ви виробляєте продукцію, ми надаємо захист

Незалежно від того, чи займається ваш бізнес виробництвом автомобілів або хлібобулочних виробів, під час виробничого процесу будь-якого типу, ви ризикуєте зіткнутися з травмами працівників, судовими позовами, майновими збитками та збитками, що спричинені поломкою обладнання або несправністю.

Якщо у вас є договір страхування, який підходить спеціально для вашого підприємства, ви можете допомогти вашій компанії уникнути фінансових втрат.

Фахівці компанії INGO розуміють бізнес-проблеми вашої галузі та готові надати рекомендації, які допоможуть вам орієнтуватися в ризиках. Це дозволить приймати більш обґрунтовані рішення та отримувати конкурентну перевагу.

Зв'язатись з експертом

Сергій Керівник управління страхування спеціальних ризиків

Отримати консультацію

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%