Виробництво
та промисловість

Експертна оцінка

Сергій Департамент корпоративного страхування

Страхові рішення для виробничої
індустрії

У 2019 році збитки тільки від відомих техногенних катастроф перевищили 6 млрд дол США. Фактично минулий рік став одним з найгірших за всю історію галузі з точки зору аварій та інших інцидентів.

Промислове виробництво залишається ризиковим бізнесом, незважаючи на інновації у галузі та технологічні прориви. Високий рівень автоматизації та цифровізації збільшують ефективність, але й одночасно ускладнюють виробничі процеси. Тому ціна інциденту в промисловому секторі є особливо високою: практично будь-який випадок на підприємстві може спричинити значні фінансові втрати.

Виробництво та промисловість

Якісна експертиза - обґрунтоване рішення

Найбільшими загрозами для виробничих компаній є раптові перерви у виробництві, кібератаки, пожежі, несправність машин та обладнання, в тому числі електронного устаткування. Більше того, такі події як, наприклад, пожежі та перерва у виробництві можуть повністю зруйнувати бізнес.

Ми пропонуємо якісну експертизу по мінімізації ступеню ризику та обґрунтоване рішення.

Спеціалісти нашої компанії готові чітко ідентифікувати проблемні місця на виробництві та надати рекомендації щодо мінімізації ризиків. Експертна оцінка об’єкту інженерним центром ІНГО дозволяє нам запропонувати підприємству страховий продукт з оптимальним покриттям за обґрунтованою вартістю.

Завдяки багаторічному досвіду роботи з великими збитками в промисловості експерти компанії також допоможуть професійно розрахувати страхову суму для покриття перерви виробництва. Додаткове покриття таких ризиків як бунти, страйки та громадські заворушення лише посилять захист підприємства навіть у найскладніших ситуаціях.

Зв'язатись з експертом

Сергій Департамент корпоративного страхування

Отримати консультацію

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%