Морські ризики

Захищаючи інтереси морського транспорту

Морський сектор надзвичайно складний та складно прогнозований. Можна дотримуватись законів та правил безпеки, проте ви не зможете контролювати всі несподіванки.

Коли ландшафт ризиків швидко змінюється, власникам або операторам судів, портам і терміналам, логістичним організаціям та власникам вантажів необхідно вміло орієнтуватися в цих змінах, щоб мінімізувати ризики та використовувати можливості.

Поліс морського страхування

Відомо, що морський сектор складний та важко прогнозований

Такі речі, як примхи погоди, зустрічі з піратами та транскордонні конфлікти є дуже поширеними у водному транспорті, а збитки, пов'язані з цими ситуаціями, можуть завдати значних фінансових труднощів для власників суден та вантажів. Технологічний прогрес, екологічні стандарти, регулювання та використання великих даних ще більш суттєво збільшують кількість загроз для морської та логістичної галузей.

У цьому випадку на допомогу приходить поліс морського страхування, захищаючи інтереси морського транспорту та вантажів. Ми маємо знання, гнучкість та фінансовий потенціал для захисту від навіть найскладніших ризиків.

Зв'язатись з експертом

Сергій Керівник управління страхування спеціальних ризиків

Отримати консультацію

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%