Для бізнесу

Експертиза, фінансова потужність, сервіс та понад 25 років досвіду

Напевно, якщо Ви бізнесмен, то не любите сюрпризи. Ми теж. Але ризики є непередбачуваними за своєю суттю. Понад 25 років досвіду дозволяють нам успішно визначати ризикові аспекти будь-якого бізнесу.

Маючи власну мережу представництв та партнерів по всій Україні, а також за кордоном, ми будемо працювати з вами, щоб знайти рішення, яке відповідає вашим потребам та вимогам бізнесу.

Альтернативна енергетика

Альтернативна енергетика в Україні представлена переважно сонячними та вітряними станціями. Саме цей сегмент найбільш активно розвивається, проте, як і інші, підвладний ряду ризиків.

Альтернативна енергетика

Виробництво та промисловість

Технологічний прогрес створює нові можливості у виробничій та промисловій галузях, при цьому постійно виникають нові і більш складні ризики. Фахівці компанії INGO розуміють бізнес-проблеми вашої галузі та готові надати рекомендації, які допоможуть вам орієнтуватися в ризиках та рішеннях. Це дозволить приймати більш обґрунтовані рішення та отримувати конкурентну перевагу.

Виробництво та промисловість

Вантажі

Ви доставляєте власні вантажі або є перевізником чи транспортно-експедиційною компанією? Транспортуєте сушею, морем або повітрям? У будь-якому разі наше страхове покриття забезпечує надійний захист ваших вантажів зі складу до місця призначення.

Вантажі

Агрострахування

Як ніхто інший, ми розуміємо всі ризики ведення аграрного бізнесу і забезпечуємо аграріям якісний страховий захист. ІНГО є однією із небагатьох страхових компаній, що має успішний досвід роботи на ринку агрострахування. Власний штат кваліфікованих фахівців і представництва для обслуговування клієнтів по всій території України.

Агрострахування

Здоров'я

Якісне медичне обслуговування, що забезпечує корпоративне медичне страхування, – це здоровий, а значить і ефективний персонал. Відповідна медична допомога персоналу та членам родини дозволяє зменшити втрати компанії через захворювання. Для мінімізації збитків роботодавців INGO пропонує ряд рішень, які ми розробили разом з вами, нашими клієнтами.

Здоров'я

Транспорт

Комерційний автотранспорт потребує значно кращого захисту, ніж приватний, адже має зовсім інший характер використання. Навіть якщо це легковий службовий автомобіль. Ще більше особливостей виникає при експлуатації вантажного, пасажирського транспорту та інших спеціалізованих транспортних засобів, які вимагають спеціалізованого підходу до ризиків.

Транспорт

Комерційна нерухомість

Гнучкі умови страхування, надійне перестрахування, захист майнових інтересів власників майна (будівлі, споруди, товарні запаси) від ІНГО допоможуть зберегти фінансову стабільність і швидко повернутися до нормального функціонування. Страхове покриття дозволить відшкодувати збитки, завдані майну, а також втрати, понесені в результаті перерви господарської діяльності.

Комерційна нерухомість

Авіація

Зі зростанням авіапарків зростають і потреби в захисті. Хоча частота великих втрат зменшується, їх серйозність зростає. Ми знаємо, що ви шукаєте надійного партнера, готового надати рішення, засновані на перевіреному досвіді. Наше головне завдання - забезпечити стабільний страховий захист в умовах мінливого характеру авіаційного бізнесу.

Авіація

Відповідальність

Помилки, необережні дії та випадковості на виробництві, у прийнятті рішень менеджменту, при проведенні будівельних робіт, наданні послуг можуть мати критичні наслідки. Їх важко передбачити та прорахувати. Але що б не сталося, ми знаємо як захистити ваш бізнес, яке покриття потрібно надати, аби допомогти вам управляти своїм ризиком незалежно від сфери діяльності.

Відповідальність

Морські ризики

Морський сектор надзвичайно складний та важко прогнозований. Можна дотримуватись законів та правил безпеки, проте ви не зможете контролювати всі несподіванки. Такі речі, як примхи погоди, зіткнення з піратами та транскордонні конфлікти є дуже поширеними у водному транспорті, а збитки, пов'язані з цими ситуаціями, можуть завдати значних фінансових труднощів для власників суден та вантажів.

Морські ризики

Страхування БПЛА

Безпілотники активно використовуються для фото- та відеозйомки, проведення моніторингу і навіть охорони. Кількість дронів неухильно зростає, але  також частішають випадки аварійних ситуацій з ними. Страхування БПЛА допоможе захистити пристрій і відповідальність його власника або оператора від ненавмисного заподіяння шкоди третім особам.

Страхування БПЛА

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%