Пасок безпеки

Страхування від нещасного випадку в ДТП водія та його пасажирів
Пасок безпеки
Що таке страхування «Пасок безпеки»
Що таке страхування «Пасок безпеки»

«Пасок безпеки» – це додатковий страховий захист для всіх, хто перебуває в транспортному засобі, включно з водієм, на випадок травмування в ДТП.

Маєте або оформлюєте Автоцивілку (ОСЦПВ) в ІНГО? 

Додайте «Пасок безпеки» для повного спокою в дорозі. За Автоцивілкою виплати отримають інші учасники ДТП. З «Паском безпеки» – водій та пасажири вашого транспортного засобу. Навіть якщо в ДТП не було інших учасників (наприклад, з'їхали з дороги чи врізалися в дерево) або коли неможливо довести, хто був винен у аварії.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
icon
Нещасний випадок на транспорті
Застраховано
Про що варто знати

Про що варто знати

  • Хто може бути страхувальником  – приватна особа або бізнес/компанія.
  • Ви можете обрати, на які місця діє страховий захист: лише водія, водія та кількох пасажирів, або всі місця одразу. Головне - їх кількість має відповідати тій, що передбачена виробником ТЗ.
  • Страхові ризики – смерть, повна втрата працездатності, інвалідність 1, 2 або 3 групи, тимчасова втрата працездатності, витрати на медичну допомогу.
  • Страхова сума – на вибір, від 10 000 до 1 000 000 грн.
  • Вартість – індивідуальний розрахунок, залежить від страхової суми та кількості застрахованих місць.
  • Франшиза не передбачена.

Важливо: Страхування «Пасок безпеки» можна оформити за наявності Автоцивілки (ОСЦПВ) від ІНГО, обидва поліси – з однаковим терміном дії/ датою закінчення.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Інформація про стандартний страховий продукт «Пасок безпеки»
Страхування від нещасного випадку на транспорті «Пасок безпеки»
Інформація про стандартний страховий продукт «Пасок безпеки»

1. Об'єкт страхування

Об’єктом страхування є життя та здоров'я водія та/або пасажирів (далі – Застрахованих осіб),  які знаходяться в транспортному засобі, зазначеному в Договорі страхування (далі – забезпеченому ТЗ) в момент дорожньо-транспортної пригоди (далі – ДТП).

За цим продуктом до забезпечених ТЗ відносяться технічно справні транспортні засоби, що мають індивідуальні ідентифікаційні номери кузова та зареєстровані відповідними державними органами. За Договором  можуть бути застраховані:

  • тільки місце водія або
  • місце водія і пасажирські місця, при цьому кількість застрахованих осіб за Договором страхування не може перевищувати кількості сидячих місць, зазначених в свідоцтві про реєстрацію ТЗ, включаючи місце водія. 

Страховий продукт «ПАСОК БЕЗПЕКИ» - є крос-продуктом що пропонується споживачу під час укладання договору страхування за продуктом «Страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів «АВТОЦИВІЛКА» в АТ «СК «ІНГО» (далі - договір ОСЦПВВНТЗ). 

2. Страхові ризики та обмеження страхування

Договір страхування укладається на випадок настання наступних страхових ризиків:

  • смерть Застрахованої особи, що сталася протягом 6 місяців з дати настання страхового випадку, внаслідок ушкоджень, отриманих під час ДТП, що мала місце із забезпеченим ТЗ (далі – «смерть»);
  • стійка (понад 4 місяці) повна або часткова втрата Застрахованою особою загальної працездатності внаслідок ушкоджень, отриманих ним у забезпеченому  ТЗ під час ДТП (далі – «інвалідність»). 

Додатково, на вибір можуть бути включені страхові ризики:

  • тимчасова (до 4 місяців) втрата Застрахованою особою працездатності внаслідок ушкоджень, отриманих ним у забезпеченому ТЗ під час ДТП (далі – «травма»);
  • витрати Застрахованої особи  на необхідну та доцільно надану медичну допомогу, яка безпосередньо пов’язана з ушкодженнями, отриманими нею під час перебування у забезпеченому ТЗ під час ДТП (далі – «медичні витрати»).

Якщо нещасний випадок, що відбувся із Застрахованою особою в період дії Договору страхування, обумовив (або обумовила) настання послідовності подій, зазначених вище (п.п. 2.6.2.  Загальних умов), то розмір страхової виплати по кожному черговому страховому випадку із цієї послідовності подій визначається, виходячи зі страхової суми, що діє на момент настання такого страхового випадку, та зменшується на суму страхових виплат, раніше здійснених Страховиком у зв’язку з таким страховим випадком.

Договір страхування не укладається відносно ТЗ, що використовуються в цілях отримання прибутку (перевезення вантажів, таксі, прокат, маршрутне таксі тощо).

Кількість Застрахованих осіб у забезпеченому ТЗ, не може перевищувати кількості місць, зазначених у свідоцтві про реєстрацію такого забезпеченого ТЗ.

3. Мінімальний та максимальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності)

3.1. Страхова сума встановлюється за згодою сторін та заначається в Договорі страхування.

3.2. Страхування за страховим продуктом «Пасок безпеки» може бути здійснено за одним із варіантів на вибір Страхувальника:

3.2.1. за «системою місць» - для кожного застрахованого місця у забезпеченому ТЗ встановлюється однакова страхова сума, яка зазначається в договорі страхування. 

Страхова сума на 1 застраховану особу: мінімальна – 10 000,00 гривень, максимальна – 500 000,00 гривень,
в т.ч. Договором в межах Страхової суми на 1 Застраховану особу передбачені ліміти на:

  • щоденну страхову виплату на випадок тимчасової втрати працездатності: 

мінімальний – 100,00 грн., максимальний – 500,00 грн.;

  • на відшкодування витрат на медичну допомогу, пов’язану з настанням страхового випадку:

мінімальний – 1 000,00 грн., максимальний – 5 000,00 грн.;

3.2.2. за «паушальною системою» - встановлюється одна загальна страхова сума для всіх місць у забезпеченому ТЗ. При страхуванні за «паушальною системою» страхова сума на одну застраховану особу визначається після настання страхового випадку, виходячи з кількості місць у ТЗ наступним чином:

  • якщо постраждала 1 особа – 45% від страхової суми, що зазначена в Договорі;
  • якщо 2 – по 35%;
  • якщо 3 – по 30% від страхової суми, що зазначена в Договорі;
  • якщо 4 і більше – пропорційно  до кількості постраждалих осіб, але не більше кількості сидячих місць, уключаючи місце водія, зазначених в свідоцтві про реєстрацію ТЗ, зазначеного в договорі страхування. 

Страхова сума: мінімальна – 100 000,00 гривень, максимальна – 1 000 000,00 гривень, 
в т.ч. Договором в межах Страхової суми передбачені ліміти на:

  • щоденну страхову виплату на випадок тимчасової втрати працездатності: мінімальний – 500,00 грн., максимальний – 1 500,00 грн.;
  • на відшкодування витрат на медичну допомогу, пов’язану з настанням страхового випадку:
    мінімальний – 5 000,00 грн., максимальний – 25 0000,00 грн.

3.3. Ліміт відповідальності - «за договором страхування» - страхова сума зменшується на розмір виплаченого страхового відшкодування. Договір діє до кінця обумовленого строку в рамках суми, що є різницею між страховою сумою і розміром виплачених за таким Договором страхових виплат.

4. Мінімальний та максимальний розміри страхової премії та/або страхового тарифу

Мінімальна страхова премія – 25,00 гривень

Максимальна страхова премія – 2 768,00 гривень

5. Вид, мінімальний та максимальний розміри франшизи

Договором страхування франшиза не встановлена.

6. Територія та строк дії договору страхування (включаючи інформацію про порядок вступу його в дію та період(и) страхування (за наявності)

Територія страхового покриття - Україна.

Дія Договору страхування не розповсюджується на території та зони активних бойових/військових дій (незалежно від того, оголошена війна чи ні), райони, де сталися терористичні акти та/або ведуться антитерористичні операції. Із території страхування виключаються тимчасово окуповані території та населені пункти, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження та/або які розташовані на лінії зіткнення (відповідно до діючих нормативних актів України на дату страхового випадку)

Договір страхування укладається на строк, що відповідає строку дії договору ОСЦПВВНТЗ, інформація про який зазначається в Договорі страхування.

Максимальний строк дії  - 12 місяців (1 рік).

Укладання договору страхування «ПАСОК БЕЗПЕКИ» на строк, що не відповідає строку дії укладеного договору ОСЦПВВНТЗ допускається, але знижка при розрахунку страхової премії не застосовується.

Договір набуває чинності з 00.00 год. дня, зазначеного в Договорі як початок строку дії,  але не раніше 00.00 год. дня, наступного  за днем оплати страхової премії, та діє до 24.00 год. дня,  вказаного в Договорі як дата закінчення дії Договору.

7. Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування, включаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини

Страховик має право відмовити у здійсненні страхової виплати, якщо Страхувальник несвоєчасно повідомить про настання страхового випадку без поважних причин або не буде виконувати інші обов’язки, визначені Договором або законодавством, якщо це призвело до неможливості Страховика встановити факт, причини та обставини настання страхового випадку або розмір заподіяної шкоди (збитків).

Договір набирає чинності за умови сплати страхового платежу в повному обсязі у визначений Договором строк.

У випадку ненадходження або надходження не в повному обсязі на поточний рахунок чи до каси Страховика страхової премії, Договір вважається таким, що не набув чинності.

8. Інформація про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору

Страховий продукт страхування від нещасних випадків на транспорті «ПАСОК БЕЗПЕКИ» не пропонується разом із супутнім та/або додатковими товарами, роботою або послугами, що не є страховими, як складова одного пакета або договору.

9. Умови отримання знижки на страховий продукт та акційні пропозиції страховика (за наявності), включаючи терміни їх дії

АТ «СК «ІНГО» не надає знижки на страховий продукт «ПАСОК БЕЗПЕКИ», акційних пропозицій немає.

10. Перелік відомостей, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, та/або інформацію про інші обставини, що враховуються під час визначення розміру страхової премії

Застосовуються наступні фактори, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, під час визначення розміру страхової премії: бажані умови страхового покриття: система страхування, розмір страхової суми, щоденної страхової виплати на випадок тимчасової втрати працездатності, ліміту відшкодування витрат на медичну допомогу, пов’язану з настанням страхового випадку, кількість застрахованих осіб.

11. Застереження для споживача про необхідність ознайомлення до укладення договору страхування з інформацією

До укладення Договору страхування Страхувальнику необхідно ознайомитись з інформацією про винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат, ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, а також порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат, зазначеними в Загальних умовах страхового продукту страхування від нещасних випадків на транспорті «ПАСОК БЕЗПЕКИ», розміщеними на веб-сайті Страховика за посиланням:

https://ingo.ua/cms/image/uploads/Zagalni_umovi_strahovogo_produktu_strahuvannya_vid_neshhasnih_vipadkiv_na_transporti_Pasok_bezpeki_6c5f8eff77.pdf?v=1715696554951 

12. Посилання на документи, викладені на веб-сторінці Страховика, в яких міститься повна інформація про стандартний страховий продукт

Ми рекомендуємо
Автоцивілка
Детальніше
Зелена картка
Детальніше
Страхування Квартира Експрес
Детальніше