БЕТА-ВЕРСИЯ

Назад

Режим работы контакт-центров ИНГО

23.03.2022

Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв є обов’язковим для керування автомобілем на території країни відвідування. 
Водії зареєстрованих в Україні транспортних засобів повинні впевнитись в наявності страхування цивільно-правової відповідальності, що діє по відношенню до їх транспортних засобів.

Як дізнатись чи має транспортний засіб страхування цивільно-правової відповідальності? 

  • Ви маєте чинну «Зелену картку», видану українською страховою компанією.
  • «Зелена картка» надрукована на зеленому або білому папері чи надається в електронному форматі (в мобільному телефоні, ноутбуці, планшеті тощо. Рекомендуємо її роздрукувати для виконання вимог місцевого законодавства).
  • «Зелена картка» чинна та не протермінована на момент в’їзду на територію іноземної країни.
  • «Зелена картка» надає покриття на території іноземної країни, в яку ви в’їжджаєте.

Якщо ви не маєте «Зеленої картки», яка відповідає зазначеним вище вимогам – ваш транспортний засіб не має обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності на території іноземної країни, в яку ви в’їжджаєте. 
В цьому випадку, ви маєте придбати в українській страховій компанії нову чинну «Зелену картку», яка відповідає зазначеним вище критеріям ЧИ придбати Поліс Прикордонного страхування,

Що таке Поліс Прикордонного страхування?

Прикордонне страхування надає обов’язкове страхове покриття, яке вимагається країною відвідування. Поліс прикордонного страхування виконує роль страхового поліса, а також підтвердження існування такого поліса. 

Де можна придбати Поліс Прикордонного страхування? 

При в’їзді на територію іноземної країни, перевірте чи наявні на кордоні пункти продажу полісів прикордонного страхування. Ви можете придбати поліс прикордонного страхування в зазначених пунктах в паперовому вигляді (роздрукована версія) чи в електронному форматі (для завантаження на мобільний телефон, ноутбук, планшет, тощо).

Якщо на кордоні відсутні пункти продажу полісів прикордонного страхування, проконсультуйтесь з прикордонними органами з метою отримання допомоги у придбанні полісу прикордонного страхування: 
a. на сайті страхових компаній; 
b. на сайті Бюро «Зелена картка» країни відвідування; 
c. інше.

Період дії Полісів Прикордонного страхування: 
Поліси прикордонного страхування видаються на мінімальний період 15 днів та максимальний період, що не перевищує 1 рік.

Територія дії полісу прикордонного страхування:

При в’їзді та придбанні полісу прикордонного страхування на території країни, яка не є членом Європейської Економічної Зони, поліс прикордонного страхування буде дійсним тільки на території цієї країни. 
Якщо ви плануєте подорожувати в країну Європейської Економічної Зони чи Швейцарію, вам необхідно придбати прикордонне страхування при в’їзді на територію цієї країни. 
Якщо ви придбали прикордонне страхування на території буд-якої країни з Європейської Економічної Зони чи Швейцарії, поліс прикордонного страхування буде чинний і на території всіх інших країн Європейської Економічної Зони та Швейцарії.

Що робити при закінченні терміну дії полісу прикордонного страхування чи Зеленої картки?

При закінченні полісу прикордонного страхування, ваш транспортних засіб вважатиметься незастрахованим. У зв’язку з цим, вам необхідно вжити будь-який з таких заходів: 
a. придбати (новий) поліс прикордонного страхування в країні, в якій ви знаходитесь на даний момент 
d. Придбати нову «Зелену картку» в український страховій компанії

Перелік українських страхових компаній доступний за посиланням: 
http://www.mtsbu.ua/ua/about_us/full_members_list/

Якщо ви плануєте залишатися в певній країні на більший період, можливо, виникне необхідність перереєструвати ваш транспортний засіб в цій країні. Будь ласка, проконсультуйтесь з національними органами такої країни щодо умов та процедур перереєстрації.

Поделиться

Другие новости

Тендер на разработку концепции и издание годового отчета АСК " ИНГО Украина" за 2018
АСК «ИНГО Украина» объявляет конкурс среди агентств, которые специализируются на производстве корпоративных изданий. Конкурс состоится в период с 17 по 31 января 2019 года.
01.02.2019 1 минута
Украинские спортсмены получат страховую защиту во время международных соревнований олимпийского уровня
Национальный олимпийский комитет Украины начинает сотрудничество с новым партнером, который выступит «Официальным страховщиком Национального олимпийского комитета Украины» и обеспечит страхование мероприятий НОК - Олимпийского дня, Олимпийского урока, «Олимпийского лелеченя», церемонии «Герои спортивного года» и многих других.
08.04.2019 1 минута
Допуск к участию в конкурсе на проведение обязательного аудита финансовой отчетности ЧАО «АСК «ИНГО Украина Жизнь» за 2018 г.
ЧАО «АСК «ИНГО Украина Жизнь», в соответствии с пунктом 5.2. Порядка Проведения конкурса по отбору субъектов аудиторской деятельности, которые могут быть предназначены для оказания услуг по обязательному аудиту финансовой отчетности ЧАО «АСК «ИНГО Украина Жизнь»
02.04.2019 1 минута
Подписаться на новости

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%