Страхування вантажів
30 років забезпечуємо страховий захист для власників вантажу, логістичних компаній та інших сторін, залучених до вантажних перевезень.
Страхові рішення ІНГО дозволяють мінімізувати збитки, що виникають в результаті непередбачуваних ситуацій.
Захищаємо від ризиків
Убезпечуємо від широкого переліку страхових ризиків, залежно від обраного вами покриття. Найбільш поширені ризики:
Особливості страхування вантажів
- Страхове покриття діє на всьому шляху транспортування (включаючи процес завантаження/розвантаження)
- Страховий захист надається для будь-яких типів вантажів під час перевезення будь-яким транспортом (включаючи мультимодальні перевезення)
- Договір страхування вантажу може бути укладений як на разове перевезення, так і на перевезення протягом певного періоду
- Підставою для визначення страхової суми є дійсна вартість вантажу відповідно до комерційного рахунку. За погодженням сторін договором страхування може бути передбачено інший базис визначення страхової суми, а до дійсної вартості вантажу можуть бути включені додаткові витрати (витрати з перевезення, зберігання, фрахт, митні платежі тощо)
Переваги страхування в ІНГО
прогноз - «У розвитку»
21.09.2023
Які ризики ми покриваємо (основні ризики)?
- пожежа, удар блискавки, вибуху;
- посадка судна на мілину, викиду на берег, затоплення або перевертання судна;
- перекидання або сходу з рейок наземного транспортного засобу, що перевозить вантаж;
- зіткнення транспортного засобу з будь-яким стороннім об’єктом чи предметом включаючи ДТП), за виключенням води;
- змиву вантажу хвилею чи викидання палубного вантажу за борт з метою порятунку судна;
- проникнення морської, річкової або озерної води в трюм або інше вантажне приміщення судна, інший транспортний засіб, контейнер чи інше місце зберігання вантажу;
- механічне пошкодження або повна загибель цілого вантажного місця під час розвантаження чи навантаження;
- стихійні лиха ;
- крадіжка, грабіж, розбій;
- механічного пошкодження вантажу під час його завантаження або розвантаження («Пошкодження під час завантаження або розвантаження»);
- зникнення транспортного засобу без вісті з вантажем.
Важливо
ІНГО пропонує додаткову опцію страхового покриття, що розширює дію класичного покриття на воєнні ризики.
Які існують варіанти страхового покриття?
- «З відповідальністю за всі ризики» – на цих умовах страхуються всі ризики, крім тих, які обумовлені як виключення.
- «З відповідальністю за погоджені ризики» – захист вантажу від конкретних, перерахованих ризиків за вимогою клієнта (страхувальника) або контракту на постачання вантажу.
Які є варіанти договорів страхування вантажів?
- Разовий договір – укладається для страхування одного конкретного перевезення.
- Генеральний договір з видачою страхових сертифікатів – під кожне перевезення вантажу укладається окремий страховий сертифікат.
- Генеральний договір – всі вантажі, попередньо заявлені і перераховані в періодичному звіті (щоденно, подекадно, за місяць), вважаються застрахованими.
На якій території діє страхове покриття?
Договір страхування діє на території в межах маршруту перевезення, за виключенням визначених в договорі територій (наприклад зон бойових дій, окупованих територій, окремих країн, тощо)
Як діє страхове покриття?
Страхове покриття діє безперервно протягом усього періоду транспортування від місця відправлення до місця призначення, включаючи період транзитного зберігання, операції по навантаженню, перевантаженню, розвантаженню вантажу за маршрутом перевезення, включаючи зберігання в місці призначення.
Чи покривається зберігання вантажу на складі?
Так, ми пропонуємо страхування вантажів з автоматичним покриттям їх зберігання на складах в рамках маршруту перевезення.
Як визначається страхова сума?
Підставою для визначення страхової суми є дійсна вартість вантажу. Дійсна вартість визначається як вартість вантажу за ціною виробника та/ або постачальника, відповідно до контракту, комерційного рахунку, накладної, тощо.
При страхуванні вантажів, що перевозяться на умовах CIF та CIP відповідно до Міжнародних правил інтерпретації комерційних термінів (Правила Інкотермс 2010), страхова сума може встановлюватись в розмірі 110 % від вартості вантажу та фрахту, зазначених в договорі купівлі – продажу.
За згодою сторін може бути передбачено інший базис визначення страхової суми. До дійсної вартості вантажу можуть бути включені витрати із перевезення, зберігання, фрахт, митні платежі, тощо.