БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Автоцивілка

Страхування Автоцивілки - 2 хвилини і поліс на еmail

Страховий поліс, який має бути


Навіщо потрібна Автоцивілка?


Всього кілька кроків:1
Заповніть заявку
2
Оберіть варіант страхування
3
Сплатіть і отримайте Ваш договір на email


Вкажіть дані про себе,
щоб отримати консультацію менеджера


Навіщо збільшувати ліміти страхування?


Дізнайтесь скільки коштує поліс Автоцивілка


Купуйте Автоцивілку в «ІНГО»!

Коли в країні велика кількість страхових компаній, завжди задаєшся питанням - з ким саме співпрацювати?

Найбільш логічна рекомендація - краще співпрацювати з тією страховою компанією, яка гарантовано, швидко і в повному обсязі виконує взяті на себе зобов'язання. І робить це вже протягом тривалого часу.


Іншими словами, СК «ІНГО» — ЦЕ СТАБІЛЬНІСТЬ.

А стабільність - це ваша впевненість в тому, що при настанні страхового випадку ми візьмемо фінансові клопоти на себе.

До того ж, ми не будемо займатися «паперовим футболом», всіляко відтягуючи день виплати (а то і його можливість).

Трохи цифр:+ 103 млн грн
виплатили по автоцивілці в 2020 році
x12
Це приблизно
12 машин Land Rover
+ 119 млн грн
виплатили по автоцивілці в 2021 році
x20
Це приблизно
20 машин Lexus
480 виплат
в середньому здійснюємо щомісяця
8
Це приблизно
8 машин Audi

За оцінкою роботи страхових компаній МТСБУ, ми отримали «зелений світлофор» (максимальний показник надійності) за всіма трьома параметрами: якість врегулювання збитків, рівень скарг від потерпілих, загальна оцінка якості роботи.
«ІНГО» - це сервіс!


Оформлюйте страховий поліс Автоцивілки онлайн!Для оформлення полісу Автоцивілки необхідно надати оригінали або копії таких документів:

  • свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
  • паспорту громадянина України;
  • водійського посвідчення страхувальника.


Щоб заощадити свій час, в СК «ІНГО» ви маєте можливість оформити поліс Автоцивілки онлайн. Це зручно, адже:

Швидко

Покупка полісу займає 1 хвилину. Ви вводите інформацію про автомобіль (марка, рік випуску, державний номер), заповнюєте кілька граф у формі, сплачуєте вартість онлайн - і отримуєте поліс на вказану електронну адресу.


Легально

Ви отримаєте електронний поліс Автоцивілки, який офіційно зареєстрований в базі МТСБУ. Він має таку ж юридичну силу, як і паперовий договір.


Вигідно

Онлайн-поліс має доступну вартість, що пов'язано з економією витрат на бланки та доставку.


Інформативно

Онлайн-сервіс автоматично нагадає вам про завершення терміну дії поліса та запропонує декілька зручних варіантів його подовження.


Відповіді на популярні питанняНі, для поїздок за межі України необхідно оформити спеціальний поліс «Зелена карта». Якщо страховий випадок настає за межами України, виплати по Автоцивілці не здійснюються.
У п. 13.1 Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» зазначено, що страхуванню не підлягають:
- учасники бойових дій,
- інваліди війни,
- інваліди 1 групи, особи, які особисто керують авто, а також особи, які керують автомобілем, зареєстрованим на інваліда 1 групи, в його присутності.
При втраті страхового поліса Автоцивілки необхідно звернутися в офіс страхової компанії, де ви купували поліс. Там ви отримаєте його дублікат.
Це можливість самостійної документальної фіксації факту ДТП для подальшого звернення до страхової компанії з метою отримання відшкодування заподіяної шкоди. «Європротокол» дозволяє учасникам ДТП оперативно роз'їхатися, не чекаючи співробітників поліції. Європротокол заповнюється учасниками ДТП у таких випадках:
- сума збитку не перевищує 80 000 грн;
- немає травмованих або загиблих осіб;
- водії не вживали алкоголь і наркотичні речовини;
- водії мають при собі поліс Автоцивілки;
- водії дійшли згоди з приводу ДТП;
- автомобілі без причепів;
- водії мають при собі справні мобільні телефони.
Віртуальний аналог поліса підписується електронним підписом страховика. Він є офіційним документом, його неможливо підробити, а відразу після оформлення він потрапляє до бази страхової компанії, а також до бази МТСБУ.
Закон забороняє керувати автомобілем без Автоцивілки. Тому страховий поліс необхідно оформити ще до реєстрації транспортного засобу. Максимально допустимий термін оформлення - не пізніше трьох діб після придбання автомобіля.
Передбачені два випадки:

Якщо в цьому році ви оформили Автоцивілку з обмеженим списком водіїв, а в наступному році ви плануєте купити поліс без обмеження кількості водіїв.

Якщо перерва в страхуванні Автоцивілки становила більше одного року (у тому числі, якщо протягом року був факт їзди з підробленим полісом).

Відповідно до чинного законодавства, легкові автомобілі (а також мопеди і мотоцикли), які власник використовує в приватних цілях, слід застрахувати на 12 місяців. До того ж, якщо мова йде про вантажівки, причепи, автобуси, машини, що перевозять вантажі та пасажирів - транспортні засоби мають бути застраховані до наступного проходження технічного контролю.
Цей термін активно використовується представниками страхової сфери та означає систему бонусів (знижки, надбавки, акційні пропозиції, програми лояльності). Їх розмір залежить від ступеня акуратності водіння клієнта (тобто, чи були у клієнта випадки ДТП за час дії попередніх полісів).

Про нас

Понад 25-ти річний досвід роботи на ринку

28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надаємо страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам

Представлені 31 філією для обслуговування клієнтів по всій території України.

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%