Автоцивілка (ОСЦПВ)
Що покриває поліс Автоцивілка
Що таке Автоцивілка?
Автоцивілка – це обов'язкове страхування вашої відповідальності власника автомобіля, яке гарантує вам збереження власних коштів у випадку ДТП з вашої вини.
Додатково до стандартного обов’язкового покриття за Автоцивілкою, встановленого законом, ви можете збільшити страхову суму (відшкодування), обираючи страхові пакети від «ІНГО»:
- «Автоцивілка+» – додайте до стандартного ліміту покриття за шкоду майну третіх осіб додаткову суму у розмірі від 100 000, 00 до 2 000 000,00 грн. Оберіть відповідну опцію при розрахунку в нашому калькуляторі.
- «Свідомий захист» – програма прямого врегулювання. Якщо винуватцем ДТП є не ви, а інший водій, зверніться до «ІНГО» за відшкодуванням збитків, не чекаючи рішення страхової компанії винуватця.
Як оформити поліс ОСЦПВ?
Цілодобова підтримка клієнтів у будь-якій ситуації на дорозі
Оформити онлайнІНГО пропонує кілька видів страхового покриття, кожний з яких покликаний компенсувати збитки, завдані тим, хто став учасником ДТП.
Оформіть та пролонгуйте свою Автоцивілку, а також, за необхідності, надайте документи про страховий випадок та відслідковуйте стан розгляду своєї страхової справи онлайн у особистому кабінеті клієнта «ІНГО».
Чому Автоцивілка є обов’язковим полісом?
Згідно закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» та Правил дорожнього руху (п.2.1. ґ) пересування транспортних засобів автошляхами України без наявності договору страхування цивільно-правової відповідальності є порушенням діючого законодавства. Кожен автовласник має своєчасно подбати про наявність діючого полісу автоцивілки.
Чим електронний поліс Автоцивілки краще паперового?
Електронний поліс Автоцивілки – це ідентичний аналог паперового документу, що має таку саму юридичну силу. Електронний поліс можна у будь-який час придбати на сайті страхової компанії і завжди мати його під рукою (в електронній пошті або в телефоні). Його не можна втратити чи загубити. У разі потреби поліс можна надати за запитом поліції або постраждалим особам у ДТП.
Як перевірити чинність електронного полісу?
Чинність полісу Автоцивілка можна перевірити на інтернет ресурсі https://policy-web.mtsbu.ua/, що працює на основі даних централізованої бази МТСБУ. Перейдіть за посиланням, введіть номер полісу або державний номер свого автомобіля. Система надасть необхідну інформацію.
Як поліс Автоцивілка допомагає при настанні ДТП?
Поліс Автоцивілки дозволяє водієві, який став винуватцем аварії, перекласти на страхову компанію свої фінансові зобов’язання перед постраждалими. Чим краще ваш страховий захист, тим меншою буде ваша участь у відшкодуванні збитків постраждалим.
Як обрати кращу Автоцивілку?
Умови страхування Автоцивілки регулюються законом, тому є однаковими для всіх, в тому числі і стосовно максимальних лімітів. Наприклад, на відшкодування витрат щодо пошкодження майна передбачено максимальна сума 160 000 грн., на життя та здоров’я - 320 000 грн.
Умови страхування можуть відрізнятися розміром франшизи, який ви обираєте під час оформлення полісу: 0 грн, 1600 грн або 3200 грн. Франшиза – це сума, яку ви зобов’язуєтеся виплатити з власної кишені у разі настання страхового випадку. Тому чим більше франшиза, тим дешевше поліс. Обирайте, що для вас важливіше – зекономити кошти під час купівлі полісу чи у разі настання страхового випадку.
Покращити умови страхування можна і в інший спосіб. Наприклад, збільшити страховий захист за допомогою додаткового полісу добровільного страхування Автоцивілка + . Коштує такий поліс менше, ніж обов’язкова Автоцивілка, але страхова сума може зрости навіть до 2 млн грн.
Хто має право на покупку Автоцивілки зі знижкою?
Відповідно до закону, пільгові знижки у розмірі 50% мають пенсіонери, інваліди ІІ групи, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і віднесені до I або II категорії, а також учасники війни. А забезпечений транспортний засіб має робочий об'єм двигуна до 2500 сантиметрів кубічних включно та належить цьому громадянину на праві власності.
Поліс зі знижкою має купувати саме водій та власник автомобіля. Не допускається ситуації, коли на момент ДТП за кермом авто знаходиться інша особа, а не водій з документами, на підставі яких був оформлений поліс зі знижками.
Учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції Гідності та особи з інвалідністю внаслідок війни, що визначені законом, особи з інвалідністю I групи, які особисто керують належними їм транспортними засобами, а також особи, що керують транспортним засобом, належним особі з інвалідністю I групи, у її присутності, звільняються від обов’язків придбання полісу Автоцивілки.
Чим Автоцивілка відрізняється від КАСКО?
Поліси Автоцивілка та КАСКО зовсім різні за своїм призначенням. Автоцивілка допомагає водієві відшкодувати збитки іншим постраждалим у ДТП особам. Натомість поліс КАСКО знадобиться для відновлення власного автомобіля і допомагає не лише у разі ДТП, а й у разі викрадення авто, пограбування, протиправних дій інших осіб, якщо автомобіль пошкоджено через стихійні лиха, падіння предметів тощо.
Що робити якщо не можеш знайти свій електронний поліс Автоцивілки?
Електронний поліс Автоцивілки завжди доступний вам в Особистому кабінеті. Реєструйтесь та отримуйте максимум інформації щодо страхування. В особистому кабінеті ваші страхові поліси будуть завжди під рукою. Будь-де, будь-коли. Легко сплачуйте страхові послуги онлайн. Для швидкої та надійної оплати потрібно лише вказати дані платіжної карти.
Швидко подавайте документи на виплату. У разі настання страхового випадку всі документи, необхідні для страхового відшкодування, можна подати онлайн.
Обирайте продукти страхування, в залежності від ваших потреб та фінансової підтримки, яку бажаєте отримати.
Щоб визначитися з найбільш зручним варіантом страховки, заповніть, будь ласка, форму запиту, щоб наш фахівець міг зв'язатися з вами.