Будинок Експрес
Від чого захищає поліс
Переваги ІНГО для вас
- Термін дії договору 12 місяців.
Страхова сума: від 125 000 грн до 2 000 000 грн.
Страховий платіж: від 1 049 грн до 9 160 грн на рік. - Обов’язково:
• будинок має бути введений в експлуатацію;
• завершено ремонтні роботи;
• стіни та міжповерхові покриття (одночасно) не вироблені з дерева;
• будинок не в аварійному стані, не в заставі банку або будь-якої іншої фінансової установи. - Додатково відшкодовуємо витрати (10% від cуми збитку, але не більше 20 000 грн.):
• на відновлення документів (паспорт, техпаспорт на будинок, тощо),
• на переїзд та тимчасове проживання, якщо будинок став непридатним для проживання,
• на зменшення суми збитку, розчищення території, утилізацію залишків майна. - Дія полісу починається не раніше одинадцятого календарного дня від дати підписання. Тобто, якщо подія сталася протягом десяти календарних днів з дати підписання полісу, то відшкодування не виплачується.
Виняток – продовження дії полісу на наступний рік, в цьому випадку відтермінування немає. - Територія дії – згідно полісу.
Виключення: АР Крим; Дніпропетровська область; Донецька область; Запорізька область; Луганська область; Миколаївська область; Сумська область; Харківська область; Херсонська область; Чернігівська область/Корюківський район; Чернігівська область/Новгород-Сіверський район; Чернігівська область/Чернігівський район крім м.Чернігів.
Хто може застрахувати будинок?
Оформити поліс страхування може як власник будинку, так і будь-яка інша особа. Застрахувати будинок можуть навіть орендарі, які не володіють житлом, але користуються ним, та не хочуть нести фінансову відповідальність за можливі збитки у разі непередбачуваних ситуацій в побуті.
Чи впливає розмір будинку на вартість полісу?
Ні, розмір будинку чи домогосподарства не впливає на вартість полісу страхування та не зазначаються в ньому. Ви самостійно обираєте страхову суму із запропонованих варіантів, орієнтуючись на вартість вашого майна.
Що таке страхування відповідальності перед третіми особами?
Це опція в договорі страхування, яка дозволяє захистити вас від відповідальності за збитки, нанесені сусідам чи будь-яким іншим третім особам. У ситуації, коли через вас (або події у вашій оселі) пошкоджено майно інших людей або нанесено шкоди їх життю, всі збитки постраждалим компенсує страхова компанія.
Чи можна застрахувати господарську споруду, яка розташована поруч з будинком – літню кухню, гараж, сауну, сарай тощо?
Так, за одним договором страхування будуть застраховані всі житлові будинки і господарські споруди, що розташовані в межах одного домогосподарства за адресою, що зазначається в договорі страхування.
Чи можна застрахувати господарську споруду, яка використовується у виробничих цілях?
Ні, на страхування приймаються тільки господарські споруди на території домогосподарства, які не використовуються у виробничих цілях.
Які дії при настанні страхового випадку?
Повідомте ІНГО про настання страхового випадку. Обов’язково збережіть постраждале майно в тому вигляді, в якому воно опинилося після події. Надішліть в ІНГО документи відповідних компетентних органів і служб, що підтверджують факт страхового випадку. Отримайте страхове відшкодування протягом 15 днів.
Яким чином проводиться оцінка застрахованого майна?
При страхуванні за програмою «Будинок Експрес» оцінка майна не проводиться. Оцінка проводиться незалежним експертом в разі настання страхового випадку, в період 10 робочих днів після надходження заяви Страхувальника про страховий випадок.
Чи можна обрати свою, індивідуальну, суму страхування?
Якщо є потреба у іншій страховій сумі, ніж передбачено умовами програми «Будинок Експрес», ми можемо підібрати індивідуальні умови страхування. В такому випадку проводиться огляд та оцінка майна незалежним сертифікованим експертом за рахунок компанії.
Яким чином визначається ціна робіт і матеріалів для відновлення пошкодженого житла?
Оцінку робить незалежний сертифікований експерт за методикою, прийнятою в страхуванні. Кошторис на виконання відновлювальних робіт буде підготовлено на підставі такого розрахунку.
Які документи необхідно надати у випадку падіння уламків ракети?
У випадку з воєнними ризиками необхідно викликати поліцію, яка фіксує пошкодження та відкриває карну справу за статтею про порушення звичаїв та правил війни. Необхідно отримати в поліції витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР). Це і є основний документ доказу страхового випадку з воєнними ризиками. Інші документи – відповідно переліку:
- Заява на відшкодування
- Сертифікат (поліс)
- Повідомлення про настання страхового випадку
- ІПН заявника
- Паспорт
- Правоустановчі документи на майно
- Технічний паспорт нерухомості
- У разі, якщо сума збитку перевищує 27 тис. грн, потрібно заповнити опитувальник.
Чи потрібно надавати документи, що підтверджують право власності на рухоме майно в будинку (на побутову техніку, меблі тощо)?
За програмою «Будинок Експрес» відшкодування здійснюється в межах суми страхування, документи про право власності надавати не потрібно.
Якщо договір укладається на індивідуальних умовах, під час оформлення страховки надається перелік майна, яке приймається на страхування. В такому разі бажано мати технічні документи на побутову техніку.