БETA-ВЕРСІЯ

Назад

Введення військового стану не позначиться на роботі страхової компанії "ІНГО Україна" - голова правління Ігор Гордієнко

25.03.2019 1 минута

  

 Введення військового стану не позначиться на роботі страхової компанії «ІНГО Україна» та не призведе до змін політик прийняття на страхування та врегулювання страхових випадків у регіонах дії військового стану.

    «ІНГО Україна» і надалі буде діяти виключно в правовому полі українського законодавства, - відзначив голова правління АСК «ІНГО Україна» Ігор Гордієнко. – «Компанія виконуватиме зобов’язання перед своїми клієнтами у відповідності до умов договорів страхування».

    З урахуванням міжнародної практики договорами страхування виключені будь-які збитки, що є прямим або опосередкованим наслідком військових ризиків (включаючи введення військового стану). Події без ознак військових ризиків розглядаються відповідно до умов діючих договорів страхування.

    Наразі компанія не планує будь-яких змін у своїй діяльності та не бачить підстав для введення додаткових обмежень за договорами страхування у регіонах дії військового стану.

***

    Для довідки:

    Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має понад 20-річний досвід роботи на ринку. Входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами страхових відшкодувань. Має 28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. Команда ІНГО – це понад 700 співробітників у 25 філіалах та інших компаніях Групи. 13.06.2018 рейтингове агентство «IBI-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПрАТ «Акціонерна страхова компанія ІНГО Україна» за Національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА, прогноз «стабільний». З 2017 року АСК «ІНГО Україна» входить до складу групи компаній DCH.

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%