БETA-ВЕРСІЯ

Назад

«ІНГО» збільшила обсяг премій на 22%, страхові резерви зросли на 19%

03.11.2021

Страхова компанія «ІНГО» за підсумками 9 місяців 2021 року зібрала понад 1 449 млн грн страхових премій. Це на 22% більше ніж показники аналогічного періоду минулого року.

Страхові резерви компанії сформовано на рівні 1,256 млрд грн, що на 19% вище показників попереднього періоду.

«ІНГО» врегулювала понад 130 тис страхових подій і за своїми зобов’язаннями перед клієнтами виплатила понад 659 млн грн. Це на 18% більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Компанія дотримується критеріїв щодо ліквідності, достатності капіталу, якості активів та ризиковості операцій.

Станом на 30 вересня вартість високоліквідних активів становила 1 204 648 тис грн, а фактичний запас платоспроможності на 406 078 тис грн перевищує нормативний і складає 714 171 тис грн.

АТ «Страхова компанія «ІНГО» має понад 25-річний досвід роботи на ринку. Компанія входить до переліку найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань.

У червні 2021 року рейтингове агентство «IBI-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ СК «ІНГО» за національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА, прогноз «у розвитку».

Поділитися

Інші новини

Українські спортсмени отримають страховий захист під час міжнародних змагань олімпійського рівня
Національний олімпійський комітет України розпочинає співпрацю з новим партнером, який виступить «Офіційним страховиком Національного олімпійського комітету України» і забезпечить страхування заходів НОК – Олімпійського дня, Олімпійського уроку, «Олімпійського лелеченя», церемонії «Герої спортивного року» та багатьох інших.
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК« ІНГО Україна Життя» за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна Життя»
11.03.2019 1 минута
Допуск до участі в конкурсі на проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ "АСК "ІНГО Україна" за 2018 р.
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», відповідно до пункту 5.2. Порядку Проведення конкурсу з відбору суб`єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» оприлюднює інформацію
11.03.2019 1 минута
Підписатися на новини

Заказать обратный звонок

Спасибо. %ERR%
Очень скоро мы перезвоним Вам
на номер %phone%